אודות עו"ד עדן חג'ג':

 

עורכת הדין עדן חג'ג' מחזיקה בתואר ראשון ותואר שני במשפטים, מוסמכת כמגשרת על-ידי לשכת עורכי הדין, עורכת דין מטעם ש.י.ל. (שירות ייעוץ לאזרח) באשדוד, עורכת דין בלעדית באשדוד מטעם תכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין ומשמשת כמגשרת במרכז דיאלוג גישור וקהילה בעיר אשדוד.

עו"ד חג'ג', שנולדה עם תשוקה למקצוע, מתמחה בדיני נזיקין, תאונות עבודה, תביעות נגד ביטוח לאומי, תאונות דרכים, ביטוח, רשלנות רפואית וכו'. היא עברה השתלמויות רבות בתחומים האמורים, אך יתרה מזה, היא בעלת ניסיון רב בניהול משא ומתן מול חברות הביטוח עד להשגת התוצאה המיטבית עבור לקוחותיה כמו גם מומחית בניהול תיקים בביטוח הלאומי, בהם היא מצליחה לקבל עבור לקוחותיה קצבאות לאחר שסורבו במשך שנים.

נוסף על כך, משנת 2019 היא מייסדת ושותפה במשרד בוטיק המתמחה בתחום האזרחי.

 

אודות המשרד:

המשרד מורכב משלושה עורכי דין, חג'ג' ובוטבול שותפה ושותף, ועו"ד נוסף. המתמחים בתחומי משפט שונים ואשר מעניקים ללקוח ליווי ומעטפת משפטית מלאה ורחבה. המשרד מייצג בכל הערכאות המשפטיות. כמו כן מעניק המשרד שרותי גישור, בין משפחתיים ובין עסקיים.

בין השאר עוסק המשרד בדיני עבודה ובכלל זה פיטורין, התפטרות,  עובדת בהיריון, נזיקין, תאונה בעבודה, תאונות דרכים בדרך לעבודה או חזרה מעבודה, ביטוח לאומי, קצבאות מהביטוח הלאומי, מתי מקבלים קצבה ומתי מענק, קצבת נכות מעבודה או קצבת נכות כללית, תאונות ברחוב, נפילות, תאונת רכב עם רכב, ביטוחים, ביטוחי רכב, ביטוחי חיים, ביטוח סיעודי וביטוח אובדן כושר עבודה.

דיני מקרקעין ובכלל זה קנייה ורכישה של דירה, רישום בטאבו, ליקויים בדירה מקבלן, חוזי מכר, חוזי שכירות למגורים, אכיפת חוזים, תביעות בהוצאה לפועל, צ'קים חוזרים, הגשת התנגדות, פשיטת רגל, חדלות פירעון, צו הפטר, כינוס נכסים, מזונות, דיני משפחה, גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות, ירושה על פי דין וערעור על צוואה.

לגישת המשרד עדיף לפתור סכסוכים בדרכים של נעם ופשרה, אך מאחר ותמיד עומדת לנגדנו טובת הלקוח, אנו גם יודעים כיצד להילחם תוך שימוש במגוון אסטרטגיות ושימוש בפתרונות משפטיים יצירתיים, והכל בכדי להשיג לכל לקוח את התוצאה הטובה ביותר עבורו.

בנימה אישית:

"משרדנו חורט על דגלו לשרת את לקוחותינו בצורה האיכותית, הטובה והיעילה ביותר ללקוח. אנו נלחמים על כל תיק בחירוף נפש תוך הקפדה על איכות, מצוינות, ראש גדול, יציאה מהקופסא ונאמנות ללקוחותינו לצורך השגת התוצאות הטובות ביותר".

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: האורגים 25, אשדוד, ישראל קומה 4 משרד 41

    נגישות