עו"ד אביעד רייפר

אודות עו"ד אביעד רייפר:

עורך דין אביעד רייפר הוסמך בשנת 2001, ומאז צבר ניסיון רב ב בייצוג חיילים בבתי הדין הצבאיים, בטיפול בחיילים ו/או מיועדים לשירות שלא מצליחים להשתלב במסגרת, בעריקים, בחקירות של חיילים במצ"ח, בערערים על קביעת פרופיל רפואי וכמו כן גם במשפט הפלילי ובהופעה בכל בתי הדין בארץ. ייצג נאשמים בעבירות חמורות ביותר של רצח, סמים, מין ואלימות, והביא לזיכוי לקוחותיו. בנוסף לכך, הוא פועל לשיקום בני נוער עבריינים ובהכוונתם לאפיקי שיקום מתאימים בתיאום עם שירות המבחן או שירותים סוציאליים אחרים.

הליווי שמספק עו"ד רייפר ללקוחותיו אינו מסתיים בפן המשפטי. הוא עוסק גם בשיקום לקוחותיו, בדגש על בני נוער עבריינים, בני נוער שמועדים לעבריינות ובעלי רקע של שימוש בסמים. עו"ד רייפר מכווין אותם למסגרות שיקומיות הולמות בתיאום מלא עם שירות המבחן או עם מסגרות סוציאליות אחרות – אזרחיות או צבאיות. הודות לסיוע של עו"ד רייפר, נערים עבריינים רבים חזרו למוטב ואף התגייסו לצה"ל כנגד על הסיכויים.

תחומי העיסוק של המשרד:

עבירות צבאיות ובכלל זה ייצוג חיילים הנאשמים בעבירות (סמים, עריקות או כל עבירה פלילית אחרת), טיפול בהם במסגרת הצבאית לרבות שיקום וסיוע בשחרורם מהצבא ובהמשך שיקומם במסגרת אזרחית.

עבריינות נוער: שיקום עבריינים, בדגש על עברייני סמים ובמיוחד נוער עבריין ובני נוער הנמצאים בסיכון להסתבכות עם החוק. הוא מכווין אותם לאפיקי שיקום שונים בתיאום עם שירות המבחן או שירותים סוציאליים אחרים.

עבירות סמים: החל מייצוג בהליכי טרום חקירה, חקירה ולאחר חקירה (הגשת כתב אישום) ומטפל בסגירת תיקים בגין עבירות סמים באמצעות בדיקת חוקיות הליכי החקירה, שרשרת הסם, סוגו וכמותו. כמו כן, הוא מתמחה בייעוץ ובייצוג בהליכים משפטיים למען זיכוי הנאשם בעבירות סמים, או לשם שיקום הנאשם המכור לסם במסגרות פתוחות וסגורות, ופועל לסיום התיק ללא מאסר לנאשם ואף בדרך של מבחן טהור לאחר הליך שיקומי של גמילה.

עבירות מין: טיפול מלא החל משלב טרום חקירה לאחר הגשת תלונה על פגיעה מינית, הכוונה במהלך החקירה בשלבי המעצר, טיפול בטרם הגשת כתב אישום ואחריה.. כמו כן, הוא מטפל בתיקים פליליים ובהפניית עברייני מין למסגרות טיפוליות לפני או אחרי ההרשעה, לטובת הצלחה מרבית בשיקומו של הנאשם. עבירות אלימות במשפחה:ייעוץ והדרכה בטרם חקירה לאחר הגשת תלונה על אלימות במשפחה, מייצג בהליכי מעצר במסגרת התיק עצמו, מטפל בתלונות שווא על אלימות ובהוצאת צווי הרחקה, פועל לסגירת תיקי אלימות במשפחה במקרים של שיקום התא המשפחתי ומפנה את המתלונן והקורבן לטיפולים במסגרות משפחתיות שיקומיות.

עבירות תעבורה: טיפול בפסילות מנהליות מול רשויות משרד הרישוי, כולל הופעה וייצוג בשימוע לאחר עבירות תעבורה למניעת הפסילה; השבת כלי רכב שנתפסו בגין עבירות תעבורה; טיפול בדוחות תנועה – ביטול או ייצוג בבתי משפט; ייצוג נאשמים בכל עבירות התעבורה בבתי משפט – כולל תאונות דרכים קטלניות; ייצוג בוועדות ערעור של המכון הרפואי.

טיפול באסירים: טיפול בעתירות אסירים לבג"צ ובייצוגם בבית המשפט לצורך שיקום ו/או שחרור מוקדם, בהגשת חנינות, בקיצור מאסרים ובהמתקת עונשים, כולל עתירות לשיפור תנאי הכליאה או תיקונם.

הגשת ערעורים: הגשת ערעורים וטיפול בנאשמים שהורשעו ו/או נענשו בערכאה מסוימת, ללא תלות בייצוגם המקורי. הטיפול כולל "תיקון" הנזקים שנגרמו ללקוח, מלחמה על זיכויו או המתקת עונשו, וכן שינוי העונש ממאסר בפועל לעבודות שירות במקרים המתאימים.

 

 

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: שדרות ההסתדרות 177, חיפה, ישראל

    נגישות