עו"ד אחמד בטאח

אודות עו"ד אחמד בטאח:

עו"ד אחמד בטאח הינו בעל תואר ראשון ותואר שני במשפטים. את דרכו המשפטית החל כשכיר במשרד המתמחה בתחומי הנזיקין שם החל לרכוש את ניסיונו הרב בתחום נזקי הגוף. בשנת 2021 יצא לדרך עצמאית ופתח משרד בוטיק המתמחה בנזקי גוף.

אודות המשרד:

משרד עורכי דין אחמד בטאח עוסק בתחומי משפט שונים ומתמחה בתחום נזקי גוף ונזקי רכוש, תאונות דרכים ותאונות עבודה ובכלל זה תאונות דרכים: כל סוגי התאונות בין אם נגרמו לנהג, לנוסעים ברכב או להולכי רגל, תביעות נזיקין כלליות: תאונות שגרמו לנזקי גוף מכל הסוגים, לנזקים נפשיים, נזקי כאב או למחלות מכל מקור שיש בו כדי לגבש עילת תביעה נגד מזיק, מחזיק, בעלים או חברת ביטוח. פגיעות בעבודה: לרבות תביעות ביטוח לאומי, בין היתר תאונות עבודה במפעלים, בתי מלאכה, אוניות וכלי עבודה, אירועים הקשורים ללחצים נפשיים ורגשיים שונים בעבודה שגרמו בין היתר לאירועים לבביים, מוחיים, נפשיים ואחרים בעבודה, הכרה בפגיעות כתאונות עבודה, השגת קצבאות לנפגעי עבודה לרבות קצבאות מיוחדות, מחלות מקצוע, תביעות נגד גופים ממשלתיים: תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי, קצין התגמולים ומשרד הביטחון עקב השירות הצבאי ועוד.

בנימה אישית:

"משרדי חרט על דיגלו הענקת טיפול מקצועי ועקבי לכל הלקוחות. אני מאמין כי טיפול עקבי מתחילת התיק ועד לסיומו מביא לתוצאות המיטיבות עם הלקוח באופן משמעותי ומתחייב על זמינות מלאה ויחס אישי לכל לקוח ולקוח".

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: בן עמי 43, עכו, ישראל ת.ד 115

    נגישות