עו"ד רשלנות רפואית מאי מרקוביץ

אודות עו"ד רשלנות רפואית מאי מרקוביץ:

משרד עורכי הדין מאי מרקוביץ מטפל במקרים של רשלנות רפואית בתחומי ההריון , הלידה והילדים. בראש המשרד עומדת עוה"ד מאי מרקוביץ, בעלת ניסיון עשיר בטיפול במקרים של מומים מולדים או תסמונות, אשר לא אובחנו במהלך ההריון ובמקרים שלילדים שנפגעו, במהלך הלידה או אחריה במהלך ילדותם.

במהלך העשור האחרון ליוותה עוה"ד מרקוביץ מאות משפחות, שנפגעו כתוצאה מרשלנות רפואית. לצד הייעוץ המשפטי והייצוג מול הגופים הנתבעים, אנו מאתרים עבור לקוחותינו את המומחים הרפואיים הטובים והמתאימים ביותר לעניינם, לצורך קבלת חוות דעת רפואית, מדריכים אותם לגבי זכויותיהם הרפואיות והמשפטיות ומספקים מענה לכל צורך אחר הקשור עם ניהול ההליך.

בנוסף, אנו פועלים כדי לקדם חקיקה, אשר תוביל להרחבת הפיצוי והסיוע הניתנים למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים, ללא קשר לתביעות רשלנות רפואית. במסגרת זו, אנו מופיעים בפני הועדות הרלוונטיות בכנסת, כדי להציג את השלכות הפגיעה על אורח חייהם של הילדים ושל בני משפחותיהם ולקדם את ההכרה בחשיבות הטיפול בנושא והגדלת הקצבאות המשולמות עבור ילדים אלו במסגרת הביטוח הלאומי.

אנו רואים בעבודתנו שליחות, שמטרתה להבטיח שהילדים הנפגעים יזכו לטיפול הולם הן בהווה והן בבגרותם. באמצעות ניהול התביעות אנו מביאים לפיצויים, אשר מסייעים בהתמודדות של המשפחה עם העלות הגבוהה הכרוכה בטיפול היומיומי והבטחת עתידם של הילדים.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: היין 1, זכרון יעקב, ישראל

    נגישות