עו"ד רוני אלפסי ממשרד עד אלפסי ושות'

אודות עו"ד רוני אלפסי ממשרד עד אלפסי ושות':

משרד עו"ד אלפסי ושות' הוא משרד בוטיק בפריסה ארצית המציע את פעילותו ב- 3 סניפים: בתל אביב, בחיפה ובאשקלון. כמשרד בוטיק, העוסק רק בתחומים אלו, המשרד מקפיד להתעדכן בחקיקה ובפסיקה הרלוונטיים, להציע ללקוחותיו את הפתרונות המעודכנים ביותר ולהשאר בחזית העשייה בתחום.

לצוות המשרד היכרות מעמיקה עם עולמות הנדל"ן והבנייה משני צדדיו – הן באמצעות ייצוג קבלנים בעלי סיווג קבלני גבוה, והן באמצעות ייצוג לקוחות התובעים קבלנים ויזמים.

השותפים הבכירים במשרד הם עורכת דין רוני אלפסי, המכהנת כיו"ר וועדת ליקויי בניה הארצית של לשכת עורכי הדין, ועורך דין יובל אלפסי, שלו ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחומי ליקויי בנייה וסכסוכי קבלנים.

המשרד מייצג את לקוחותיו בעסקאות מכר שעניינן רכישת דירה מקבלן בפרויקטים של התחדשות עירונית ותמ"א 38, בנושאי ליקויי בנייה ובמקרים של איחורים במסירה. כמו כן, המשרד מצייג גם נציגויות בתים משותפים בכל ההיבטים המשפטיים הנדרשים.

 

 

 

תחומי הייצוג של משרד עו"ד אלפסי ושות': 

 • ליקויי בניה

אלפסי ושות' הוא מהמשרדים המובילים בישראל בתחום ליקויי בניה. זכותו של רוכש דירה מקבלן לקבל את דירתו ללא ליקויי בנייה ובמידה ונמצאו כאלו לקבל מענה מהיר ויסודי לבעיות שנמצאו. אבל מרגע שהדירות נמסרו, הקבלן והיזם אינם מעוניינים להשקיע עוד בפרוייקט והטיפול בליקויים מעמיס עליהם עלויות. בשנים האחרונות אנו עדים לניסיונות התחמקות שונים – החל מדרישה לרכז את הבעיות להגעה יחידה של הקבלן לתיקון, להצעת פתרונות שטחיים בלבד, ולהתעלמות מהבקשות לתיקונים.

משרדנו מייצג עשרות לקוחות ונציגויות בתים משותפים בתביעות ליקויי בניה מול קבלנים ויזמים ועובד בשיתוף פעולה עם טובי המומחים בתחום, כדי להגדיל את הסיכויי שהתובעים יקבלו את הפיצוי המלא המגיע להם עבור ירידות הערך ועוגמת הנפש בהתמודדות עם ליקויי הבנייה שנמצאו בדירתם או ברכוש המשותף, ואת המענה המקיף ביותר לבעיות שנתגלו.

משרדנו מלווה גם בתביעות ליקויי בנייה בעסקאות יד שנייה, בהן נעשתה הסתרה של מידע על ליקויים בדירה או ברכוש המשותף ומאפשר לרוכשים לתבוע פיצוי כספי על הסתרת מידע זה, המשפיע על שווי הרכישה.

כמו כן, משרדנו מלווה רוכשי דירות בפרוייקטים של מחיר למשתכן שקיבלו אותן באופן שאינו תואם למפרט ו/או עם ליקויי בניה משמעותיים.

 • איחור במסירת דירה מקבלן

מגפת הקורונה חזקה את המגמה של איחורים במסירת דירות מקבלן, אבל הפסיקה קבעה כי לא מדובר בכח עליון, אלא בעילה שיש לפצות עבורה. ועדיין קבלנים רבים מתחמקים או מסרבים לתת את הפיצוי הראוי לרוכשי הדירות.

משרד אלפסי ושות' מתמחה בתביעות איחורים במסירת דירה. הוא מסייע לבעלי הנכסים לקבל את הפיצוי המגיע להם, לזהות האם היו סעיפים לא חוקיים בחוזה שניסו למנוע מהם לתבוע את שמגיע להם, ולבחון את קיומם של

 • רוכשי דירות מחיר למשתכן

משרדנו מלווה רוכשי דירות בפרוייקטים של מחיר למשתכן שקיבלו את אישור הכניסה לנכס במועד מאוחר מהמוסכם בהסכם המכר ו/או קיבלו את הנכס באופן שאינו תואם למפרט ו/או עם ליקויי בניה משמעותיים.

 • תמ"א והתחדשות עירונית

כמשרד מוביל בתחום המקרקעין והתחדשות עירונית, משרד עו"ד אלפסי ושות' מלווה רוכשי דירות בפרוייקטי תמ"א והתחדשות עירונית לרבות:

 • עריכת הסכמים מול קבלנים ויזמים בפרוייקטי התחדשות עירונית, פינוי בינוי ותמ"א
 • ניהול רישום הזכויות בנכס
 • ליווי עמותות וקבוצות רכישה
 • בית משותף

אנו מייעצים לוועדי בתים ולנציגויות בית משותף במגוון רחב של נושאים הקשורים לתפעול הבית המשותף:

 • התמודדות עם ליקויי בניה ברכוש המשותף
 • סכסוכי שכנים
 • ליווי נציגות בית משותף

 

נזקים נוספים שניתן לתבוע בגינם.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת  כתובתנו: יגאל אלון 94 תל אביב, יגאל אלון, תל אביב-יפו, ישראל

  נגישות