עו"ד עידן שי מומחה לחדלות פרעון ושיקום כלכלי

אודות עו"ד עידן שי מומחה לחדלות פרעון ושיקום כלכלי:

משרד עו"ד עידן שי הוא משרד משפחתי שמתנהל בצורה שונה משאר המשרדים בתחום חדלות הפירעון. מבחינתנו, כל חייב שמגיע אלינו הוא קודם כל בן אדם. כל אחד שנכנס אלינו למשרד מביא איתו לא רק חובות ובעיות פיננסיות, אלא גם חלומות, שאיפות ורצונות, לספק למשפחתו ולו חיים רגועים ונוחים, ללא חובות, עיקולים ודאגות כלכליות אחרות.

כל תיק – הוא עולם ומלואו בעבורנו

אנחנו במשרד עו"ד עידן שי מבינים שההבדל בין עו"ד טוב לעו"ד פשיטת רגל מצוין מתחיל קודם כל בגישה כלפי הלקוח. בניגוד למשרדים הגדולים בתחום, שמעסיקים עשרות עורכי דין צעירים ועובדים כמעט בשיטת "פס נע" ובצורה אוטומטית וקרה עם לקוחותיהם, אצלנו מאמינים שאפשר לעשות את זה אחרת. ברגישות אינסופית, מקצועיות ללא פשרות ומחויבות מוחלטת כלפי כל לקוח ולקוח, משרד עו"ד עידן שי הוא הבחירה הנכונה שלכם כשאתם מחפשים איש מקצוע בקי ובעל ניסיון בכל תחומי חדלות הפירעון, פשיטות הרגל והתנהלות מול הוצאה לפועל. יעידו על כך שורה ארוכה של חייבים לשעבר שהצלחנו להעמיד שוב על הרגליים ולתת להם סיכוי לשנות את מהלך חייהם לטובה.

התמחות בתחום חדלות הפירעון

צוות המשרד מתמחה במתן פתרונות יצירתיים ויעילים למגוון סוגיות הקשורות בהליכי חדלות פירעון ופשיטת רגל של יחידים

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: בר כוכבא 23, בני ברק, ישראל

    נגישות