עו"ד יהונתן קמיל

אודות עו"ד יהונתן קמיל:

משרד עורכי-דין "יהונתן קמיל" הוקם בשנת 2015 במטרה לתת שירות ייצוג משפטי המתמחה עם התמחות מיוחדת בתחום הפלילי, נשק, הוצאה לפועל ומעמד אישי

 

נעים מאוד – יהונתן קמיל, יליד 1984, נשוי באושר ואב לילדה בת 3.5
גדלתי בגבעת שמואל וחונכתי תחת מערכת ערכים בה "צדק", במובן הכי פשוט של המילה, הוא ערך עליון. את שירותי הצבאי העברתי בחייל הרפואה כקצין רכב (שירתתי גם שנת קבע) ומיד עם שחרורי, ממש לא כמו שאר חברי, בחרתי ללבוש שוב מדים.
המדים החדשים שלי היו כחולים וכאן בעצם התחילה היכרותי עם עולם ה "חוק". שירתתי מספר שנים במחוז תל אביב של משטרת ישראל בתפקידי בילוש וחקירות. כאשר את מירב שנותי במשטרה ביצעתי באגף החקירות, במסגרת עבודתי במחלק החקירות ניהלתי תיקים מורכבים ומסובכים בתחומי עבירות הסמים, הרכוש, אלימות, עבירות מין. החיבור בין צדק לחוק הוביל אותי כמו שתמיד חלמתי ללמוד משפטים. את התואר הראשון למדתי במכללה האקדמית קריית אונו ובחרתי להתמחות במשרד עורכי דין מוביל באיזור השרון בתחום המשפט הפלילי. בנוסף לתואר עורך-דין הוסמכתי גם למגשר מוסמך.
המדים הנוכחיים שלי הם מדים קצת פחות חד משמעיים מבחינת הצבע אבל הם מחייבים אותי לא פחות וכנראה אפילו יותר היות ובהם אני מייצג אותך!!! הזקוק/ה לייעוץ או ייצוג משפטי. ארגז הכלים שלי כאמור מכיל מערכת שלמה של: ערכים, ידע מקצועי, ראיה רחבה ופרספקטיבה רב מערכתית שונה.

שירותי המשרד

המילה "שירות" אצלי היא לא עוד מילה והיא כוללת בתוכה: שירות שבא ממקצועיות, שירות שבא מרצון אמיתי וכן לעזור, שירות שמגיע מתוך הישגיות אישית שלי שלא תיתן לי מנוח עד אשר אגיע בכל תיק משפטי לתוצאה הטובה ביותר שניתן. שירותי המשרד אותו הקמתי הם ממוקדים ובמקומות לא מעטים חופפים. הרעיון ליצור התמחות ממוקדת כאשר ההכרות עם תחומים קרובים יכולה רק לעזור ולהעניק נקודות חוזק רבות בבואי לטפל ולבחון סוגייה משפטית.

תחומי העיסוק והתמחויות המשרד כוללים:

  • התמחות בדין הפלילי, על כל רבדיו, עבירות סמים,רכוש, נשק, אלימות במשפחה, ועוד…
  • רישוי והשבת נשק
  • הוצאה לפועל – חייבים וזוכים, שטרות
  • מעמד אישי בישראל – איחוד משפחות, רישום ילדים במשרד הפנים.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: HaShikma St 22, Holon, Israel

    נגישות