עו"ד דיני משפחה – לוסי מאיר

אודות עו"ד דיני משפחה – לוסי מאיר:

קבלת המענה המשפטי והרגשי הטוב ביותר, באמצעות מומחיות המבוססת על ניסיון רב שנים ועל ניהול של למעלה מ-1,000 תיקי משפחה וגירושין.

נעים מאוד, שמי לוסי מאיר, ואני הבעלים של משרד עורכי דין וגישור העוסק בתחום דיני משפחה וירושה. לפני הכול, חשוב לי להגיד לך שכל בלבול או טלטלה שפוגשים אותך כרגע ניתנים לפתרון. בין אם מדובר בזמן איכות עם הילדים, מזונות שיבטיחו ביטחון כלכלי או חלוקת רכוש הוגנת – אשמח לרתום את הניסיון שלי בניהול מאות תיקים, עבורך.

כיצד זה מתאפשר?

אחרי שסיימתי בהצטיינות תואר ראשון LLB במשפטים, הקמתי לפני למעלה מעשור משרד המתמקד אך ורק בעולם דיני המשפחה והירושה. ההחלטה להתמקד בתחומים אלו בלבד, נבעה מתוך ההבנה שלכל שינוי הכי קטן עלולות להיות השלכות משנות חיים עבור המשפחה, ולכן אין מקום לניסויים ולטעויות.

הפניית כל המשאבים שברשותי לעולם דיני המשפחה על שלל מורכבויותיו, מאפשרת לי לצפות מראש התפתחויות עתידיות בתיק, למנוע טעויות יקרות ולהגדיל באופן ניכר את סיכויי ההצלחה של לקוחותיי.

כל אלה מאפשרים לי ללוות במשך שנים רבות את לקוחותיי לפתרון הטוב ביותר עבורם, באמצעות שיטת 3 השלבים:

לתכנן – מומחיות שמייצרת קבלות בשטח. המומחיות שלנו בעולם דיני המשפחה והירושה והניסיון בניהול מאות תיקים, מובילים לבניית אסטרטגיה שמגדילה את סיכויי ההצלחה שלך בתהליך. שלב זה כולל את בחירת הערכאות והתביעות המתאימות (בחירת ערכאה לא מתאימה עלולה להוביל להפסדים של מאות אלפי שקלים), יצירת יתרונות בתיק באמצעות שימוש בפתרונות יצירתיים וחתירה מהירה למטרה.

להוביל – ניהול מו"מ שחוסך זמן ומשאבים יקרים. במיוחד בסכסוכים משפחתיים, ניהול משא ומתן עשוי לחסוך זמן, כסף וכאבי לב רבים. כל זאת בלי שיוכתב גורלך ע"י בית המשפט או בית הדין. על מנת לסייע לך לפתוח פרק חדש בחייך באמצעות הסכם הוגן, נשתמש במיומנויות המשא ומתן שצברנו עם השנים לשביעות רצון לקוחותינו.

לנצח – ניהול הניצחון. כאשר התיק שלך מגיע לפתחו של בית המשפט או בית הדין, לאמנות השכנוע יש תפקיד מכריע בקביעת גורלך. מתוך הבנה זו, אמנות השכנוע שלנו סוללת את הדרך להחלטות שיפוטיות מוצלחות, הן באמצעות כתיבה משפטית ייחודית והן באמצעות רטוריקה שמייצרת טיעונים משכנעים בתוך הערכאות השיפוטיות.

אנחנו מודעים היטב למורכבות הרגשית והמשפטית של כל הליך גירושין או בסכסוכי ירושה. מתוך ניסיוננו הרב בעולמות אלה, נשמח להעניק גם לך את המענה המקיף ביותר ברמה המקצועית והרגשית, בדרך לפתיחת פרק חדש בחיים.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: מצדה 7, בני ברק, Israel

    נגישות