עו"ד דיני משפחה חגית הלוי

אודות עו"ד דיני משפחה חגית הלוי:

עו"ד חגית הלוי חברה בוועדת המשפחה של לשכת עורכי הדין בישראל, בעלת תואר במשפטים, מגשרת עם התמחות בתחום המשפחה, בוררת מוסמכת, נוטריון מנוסה וחברת ועדת הנוטריונים בלשכת עורכי הדין.
לעו"ד חגית הלוי, המוכרת במקצועיות הבלתי מתפשרת, יחסה האישי והמושכל ללקוחות, רזומה משפטי נרחב של הצלחה מוכחת.
לחגית  הלוי עו"ד ניסיון רב בטיפול בתיקי גירושין מורכבים הדורשים ניהול קפדני, מדויק והבנה משפטית נרחבת. עורך דין הלוי נחשבת לעורכת דין מהשורה הראשונה בקהילה המשפטית בישראל, והיא ידועה  ביכולתה לנהל הליכי גירושין בצורה היעילה ביותר תוך התאמת ההליך המשפטי לצרכיו האישיים של הלקוח ולנסיבותיו הספציפיות של כל מקרה ומקרה.
המשרד מעניק טיפול משפטי בסוגיות משפחתיות מורכבות, תוך התמחות בסוגיות הקשורות לענייני משפחה, לרבות גירושין, גישור, חלוקת רכוש, צוואות, סכסוכי ירושה, אפוטרופסות, מזונות, ידועים בציבור, הסכמי ממון, הסדרי גירושין ואלימות במשפחה. חשוב להדגיש כי עורכי דין חגית הלוי מקפידים על מעורבות אישית בכל שלב, החל מאבחון וניתוח משפטי קפדני של התיק, המשך התהליך באמצעות פיתוח אסטרטגיה מושכלת, עד להשגת התוצאה הרצויה.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: ערער 9, מודיעין מכבים רעות, ישראל

    נגישות