עו"ד אסף קריאל

עורך דין אסף קריאל
עורך דין אסף קריאל

אודות עו"ד אסף קריאל:

עו"ד אסף קריאל הוא חבר משרד קריאל ושות', אשר הוקם בשנת 2009 כמשרד בוטיק חדשני בתחומי המשפט המסחרי והבינלאומי, ומהווה One Stop Shop לכל צרכי יזם טכנולוגי, חברה או עסק בעל פעילות מקומית ו/או חוצת גבולות.

המשרד פועל על בסיס קונספט ייחודי לפיו כל השירותים הניתנים ללקוח ניתנים אך ורק על ידי שותפי המשרד המנוסים, עובדה המאפשרת זמינות מיידית ללקוח, דיוק מקצועי ועלויות משפטיות תחרותיות ביותר.

לוגו אסף קריאל

ניסיון מקצועי:
עו"ד אסף קריאל היה עו"ד בכיר במשרד עוה"ד ד"ר שלמה נס, משרד מוביל בדיני הבראת חברות, פירוקים והסדרי חוב.
יועץ משפטי ומנהל פיתוח עסקי בחברת קרן אש"ל (השקעות) בע"מ העוסקת בהשקעות בחברות טכנולוגיה ונדל"ן.
יועץ משפטי ומנהל חוזים בינלאומיים בתעשייה האווירית.
יועץ משפטי של חברתM.E.L. Medical Enterprises (חברה בת של חברת Boston Scientific האמריקאית), העוסקת בפיתוח מכשור רפואי מתקדם כולל מומחיות בטיפול ברישוי בינלאומי למוצרים רפואיים (Medical Devices).

תפקידים ציבוריים:
הנציג הישראלי בארגון עוה"ד הבינלאומי בתחומי ההפצה, הסוכנות והזכיינות, IDI International Distribution Institute וחבר בארגון עוה"ד הבינלאומי ה-IBA International Bar Association וועדותיו השונות.

מה אתה הכי אוהב במקצוע?
נהוג לחשוב שעו"ד מסחריים מסייעים רק בדיני ממונות ואין זה כך. חלק מבעלי החברות המגיעים לטיפולי עקב סכסוך או כמעט חדלות פירעון מגיעים במצב נפשי ולעיתים גופני ירוד. אין אושר גדול יותר מאשר לראות בסוף הטיפול את הלקוחות הללו חוזרים לעצמם פיזית ונפשית ואין מספק יותר מהמחמאה: "אנו כל כך שמחים שבחרנו בך".

השכלה:
תואר ראשון במשפט ועסקים (LLB-Business Law) מאוניברסיטת סיטי לונדון. מוסמך במינהל עסקים (MBA), בהתמחות בניהול בינלאומי מהמכללה למינהל.
מוסמך כמומחה – MICA מטעם ארגון הציות הבינלאומי ICA, International Compliance Association.
זוכה הפרס הארצי לשנת 1998 לעבודות מחקר מצטיינות ממכון ארהרד בפקולטה לניהול של אוניברסיטת ת"א.

מוטו לחיים:
אין לקוח שהוא קטן מדי ואין יריב שהוא חזק מדי. כל לקוח זכאי לטיפול המקצועי הטוב ביותר ולייצוג האגרסיבי ביותר שאנו מסוגלים לספק לו להשגת מטרותיו.

אתר: http://www.aklawfirm.co.il

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: הארבעה 28, Tel Aviv-Yafo, Israel

    נגישות