משרד עורכי הדין ד. הירש


אודות משרד עורכי הדין ד. הירש:

משרד עורכי הדין ד. הירש בבעלות משותפת של דב ודורינה הירש, זוג נשוי ושותפים העוסקים במגוון רחב של תחומי משפט: החל מפלילי וביטחוני, דרך אזרחי, מקרקעין, משפחה וירושה, ערעורים, מנהלי, פשיטות רגל, פרוק חברות, הוצאה לפועל, לשון הרע, זכויות יוצרים ורישוי כלי ירייה.

"אנחנו לא עורכי דין קונבנציונאליים שמסתכלים על אדם ורואים תיק", מסבירה עו"ד דורינה הירש, "אנחנו עורכי דין של אנשים והשליחות שלנו להיות לצידם ברגעים המשמעותיים של החיים. תפקידנו לתת ללקוחותינו מענה משפטי מלא לכל הנדרש, כך שלפעמים כשעולה צורך בייעוץ משפטי בתחום שאיננו עוסקים בו, אנו מסתייעים בעמיתינו עורכי הדין המומחים בתחום הספציפי הנדרש".

"המוטו של משרדנו הוא להשיג את הבלתי אפשרי – כלומר את הלפנים משורת הדין. תפיסתנו את החוק היא שהחוק לא אומר מה אסור לעשות, אלא רק איך אסור לעשות את זה", אומר עו"ד דב הירש.

תלונה לנציב נגד שופטי בג"ץ מעכבים הרס בית מחבל

מערכת אוביטר | 01/05/20

תלונה לנציב קבילות הציבור על שופטים. הרכב שופטים מעכב פס"ד בנושא ביטחוני וגורם לפגיעה חמורה בחיי האדם

כמה שאני אוהבת כשמגיעים אלי מקרים כאלו ❤️

מערכת אוביטר | 21/04/20

הם הסבירו לי בפשטות שהקשר הזוגי שהם היו בו הגיע מהמקום הזוגי בלבד, מכך שמצאו חיבור והיה להם טוב אחד עם השניה ולא מהמקום המשימתי של הבאת ילד לעולם.

גורמים רבניים לחצו עליה לתרום. אילוסטרציה shutterstock

על גירושין, מצפון ומשחקים מיותרים

מערכת אוביטר | 20/04/20

בואו נדבר רגע על הליכים משפטיים מיותרים שצדדים להליך גירושין נגררים אליהם. יותר מזה- הליכים, שאם עורך/ת הדין של הצד הנגרר היו מפעילים טיפה של יושרה ומצפון פנימי, וודאי שהיו נמנעים מכך.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: עלייה 2, עפולה, ישראל

    נגישות