דניאל בר-גולדמן


אודות דניאל בר-גולדמן:

 

עו"ד דניאל בר-גולדמן בעלת ניסיון רב, מתמחה בדיני משפחה, מוסמכת כמגשרת על ידי לשכת עורכי הדין ובעלת ניסיון רחב בליווי משפחות באופן משפטי ונפשי בתוך מורכבויות קשות בגין פירוק התא המשפחתי, בין היתר בתיקי מזונות ומשמורת קטינים, איזון משאבים ורכוש, אבהות וגניבת זרע, תביעות הגירה עם קטינים, הסכמי ממון וגישור זוגי ומשפחתי.

כמו כן, עו"ד בר-גולדמן, מעבירה הרצאות בענייני צוואות וירושות וייפוי כוח מתמשך ובעלת ידע מעמיק לעזור לכם לערוך את ייפוי הכוח המתמשך והצוואה באופן שישקף באופן מלא את רצונכם הכנה והאמיתי ללא התערבות של גורמים חיצוניים.

עו"ד דניאל בר-גולדמן מתמחה בכל היבטי דיני המשפחה, תוך שהיא נותנת דגש על ללמוד כל תיק באופן יסודי ומעמיק, בניית אסטרטגיה תואמת תוך שימוש בידע הנרחב שיש לה בכלל הפסיקות והחוקים הקשורים לענייניו/ה של הלקוח/ה.

דניאל בעלת חשיבה יצירתית ומודרנית ויודעת למצוא פתרונות יצירתיים שמביאים לתוצאות מרשימות.

אודות המשרד:

המשרד מתמחה בייצוג בתיקים הנוגעים בדיני משפחה, נזיקין ונכי צה"ל.

דיני משפחה – לרבות גישור זוגי, הסכמי גירושין, מזונות ומשמורת קטינים, תביעת הגירה, אבהות וגניבת זרע, הסכמי ממון, ירושות וצוואות וכן עריכה של יפוי כח מתמשך.

בהליך גירושין הקושי הרגשי הוא, שמביא לא אחת לתחושות כעס, נקמה וזעם בין בני הזוג. במסגרת הליך משפטי מתרחשות מלחמות שהורסות את היחסים המשפחתיים, את היחסים בין הילדים המשותפים להורים, תוך שההליך מרושש את בני הזוג בפן הכספי.

דניאל מאמינה כי , יש לנסות לפתור את הסכסוך המשפטי שנוצר בדרכי נועם ושלום. דניאל כאן לכוון ולעזור במציאת פתרונות המתאימים לצדדים, שיאפשרו לכל צד להתחיל פרק חדש בחייו ללא משקעים מיותרים.

המשרד מתמחה בתביעות מסוג תאונות דרכים, תאונות ברחוב ותביעות על פי פוליסות ביטוח שונות. משרדינו דוגל ביחס אישי, טיפול מהיר ומקצועי מול כלל הגורמים ואיננו מרפים ידינו עד להשגת פיצוי מרבי ללקוח והבטחת עתידו הכלכלי לאחר הפציעה. לאורך השנים ניהל המשרד מאבקים חסרי פשרות וליווה באופן קרוב, אישי ואכפתי אזרחים מכל המגזרים וקשת האוכלוסייה בישראל. למשרד יש ניסיון עשיר וידע מעמיק שהוביל להצלחות רבות ומוכחות בתביעות נזקי גוף וביטוח ובהליכים מול המוסד לביטוח לאומי.

עו"ד דניאל בר-גולדמן מלווה כל לקוח החל מרגע התרחשות התאונה, דרך ההליכים הבירוקרטים וכלה בסיוע והפניה לכל הגורמים הרפואיים וייצוג מול הערכאות המשפטיות ו/או חברות הביטוח.

למשרד ניסיון עשיר בייצוג נכי צה"ל ונפגעי פעולות איבה עו"ד בר-גולדמן עומדת לימין לקוחותיה בהליכים השונים מול קצין התגמולים על ועדותיו, תוך הבנה בסיסית בצורך האדם אשר שירת את מדינתנו בהכרה כנכה צה"ל עבור תרומתו למדינה ובצורך לקבלת סיוע כלכלי לטיפול בנכות שנגרמה לו לצורך ניהול אורך חיים תקין ומיטבי.

בנימה אישית:

"משרדי דוגל בליווי אישי, יחס מכיל וזמינות מרבית. אני רואה בתפקידו של עורך הדין הרבה יותר מאיש מקצוע משפטי, שיעשה כל שבידיו בכדי לסייע ללקוחות ולבני משפחותיהם. כל זאת בכדי לאפשר להם להגיע בהקדם לכדי קרקע בטוחה ויציבה מבחינה אישית, בריאותית, נפשית וכמובן כלכלית, לפי מיטב הזכויות המגיעות להם".

 

 

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: בת חן 7, חיפה, ישראל

    נגישות