עורכי-דין,
הנה הצעה שממש
שווה לשקול!

עורכי-דין,

הנה הצעה שממש

שווה לשקול!

בניית אתר מקצועי

רק 400 ש"ח לחודש (+מע"מ)

מבצע בלעדי לעורכי-דין!

'אימפקט שירותי תוכן', המתמחה ביצירת תוכן מקצועי חכם, ייחודי ובולט לקהילת אנשי המשפט בישראל, שמחה להציע לעורכי-דין את שירותי בניית האתרים המקצועיים שלנו במבצע בלעדי ומשתלם במיוחד.

אתר אינטרט או דף נחיתה – הינו חלק אינטגרלי מהתשתית השיווקית של עסקים קטנים וגדולים. מדובר בנכס דיגיטלי בסיסי וחיוני לכל עסק, המהווה כתובת ללקוח הפוטנציאלי, שמגיע אליו ממגוון הפלטפורמות מהן מפנים אליו טראפיק (תנועת גולשים), בהתאם למסר השיווקי ולנוכחות קהל היעד באותה פלטפורמה (גוגל, טאבולה, רשתות חברתיות, דיוור, ועוד).

אתר האינטרנט משמש אותך, הלקוח, כדי להציג את "מרכולתך" בפני הגולש, במטרה להניעו לפעולה שבסופה תתרחש "המרה" - רכישה באתר, השארת פרטים, יצירת קשר טלפוני, ועוד.

כדי שזה יקרה בצורה היעילה ביותר, על האתר להיבנות ע”ג הפלטפורמה המתאימה ביותר לקידום אורגני (SEO) - משמע, שגולשים שמחפשים בגוגל את המוצר / השירות שלך, יוכלו למצוא את האתר שלך בתוצאות הראשונות של החיפוש. ברגע שהאתר "באוויר", תוכל גם להשתמש בקידום ממומן ברשתות החברתיות, בגוגל ובטאבולה/אאוטבריין, כדי להפנות טראפיק לאתר ולהגביר את מספר ההמרות.

בחטיבת הניו-מדיה של 'אימפקט שירותי תוכן' עובדים עם מומחי תוכן, שיודעים לשלב את מילות המפתח הרלוונטיות, ויחד עם זאת כותבים בצורה מניעה לפעולה - כדי לייצר עבורך אחוז גבוה ככל האפשר של המרות. יחד עם העיצוב הייחודי של הקריאייטיב שלנו - תתכונן לקבל אתר ייחודי ובולט במיוחד!

למידע נוסף ולהזמנות נא השאירו פרטים

עוד שירות מבית

אתר תדמית לעורכי דין
נגישות