הפקת וידיאו מקצועי
מאולפני אימפקט

איך ניתן להפיק תוכן וידיאו מקצועי?

ניתן כמובן לייצר תכני וידאו באמצעים ביתיים, ואכן רבים מבעלי העסקים מגלים יוזמה ויוצרים את התוכן שלהם בכוחות עצמם. אנחנו באימפקט מאמינים שהגולשים כיום מתאפיינים באוריינות דיגיטלית גבוהה, והדרישות שלהם לתוכן איכותי עולות בהתאם.

הקרב על תשומת הלב

כיום, בעידן הדיגיטלי, מי שלא יוצר תוכן וידיאו חזק, שתופס את העין ולוכד את תשומת הלב, פשוט לא זוכה לחשיפה משמעותית.

כל עסק שמעוניין לבלוט חייב ליצור תוכן דיגיטלי ויזואלי, כזה שיספק ערך מוסף ללחוקות, ולא ירגיש "שיווקי" מידי. סרטון וידיאו שיצור את אפקט ה-וואו וימשוך את תשומת הלב של הגולשים.

צילום וידיאו מקצועי באולפן וירטואלי (ירוק)

האולפן הירוק שלנו מצוייד ב-3 מצלמות, ציוד תאורה ופרומפטר, והוא הפתרון המושלם לכל מי שמעוניין בצילום מצגות, קורסים דיגיטליים ושידור וובינרים (הרצאה דיגיטלית). ניתן לשדר בזום עד 500 משתתפים ללא הגבלת זמן, ולשלב שידורים חיים מהשטח. האולפן ערוך מתאים לשידורים מהשטח.

השאירו פרטים

אולפן הקלטות מקצועי

חולמים להקליט פודקאסט משלכם?

בשנתיים האחרונות עולם הפודקאסטים שינה את פניו והפך מתחום נישתי של משוגעים לדבר לאחד המדיומימים הנפוצים ברשת. בין אם זה בזמן שטיפת הכלים או בנסיעה לעבודה, נראה שכולם מאזינים לפודקאסטים.

בעלי העסקים מצאו במה שבה יוכלו לתת ערך מוסף ללקוחותיהם, ולא בכדי – מדובר באמצעי יעיל לחידוד מסרים ושיתוף מידע.

אולפן הרדיו שלנו הוא הפתרון המושלם לכל מי שרוצה להפיק פודקאסט ואפילו תכנית רדיו מצולמת. האולפן מצוייד ב-4 עמדות עם מיקרופונים (עבור קריין ועד שלושה אורחים) וערוך לשידורי רדיו מצולמים, העלאתם ב-LIVE לפייסבוק וליוטיוב והתממשקות לאתרים פרטיים באמצעות מערכת V-mix.

השאירו פרטים

מסלולים

מפרט טכני

השאירו פרטים

נגישות