חדש מאוביטר

חדש מאוביטר

חבילת קידום
שמוסיפה לך

עו"ד כוח!

החבילה כוללת מגוון הטבות אקסקלוסיביות:

חדש מאוביטר

מחיר חודשי (בהתחייבות לשנה):

רק 400 ש"ח + מע"מ

רק 400 ש"ח + מע"מ

גם אני רוצה
עו"ד כוח שיווקי!

למידע נוסף ולקבלת חבילת הקידום שלנו, נא השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם.

למה דווקא חבילת הקידום שלנו?

לקוחות מספרים על אוביטר

ועל העבודה המשותפת עם מולי ארי

הקשיים הכלכליים של השנה האחרונה לא פסחו על עורכי הדין, ורבים מהם למדו על בשרם, ששיטות פרסום שעבדו בעבר כמו "מפה לאוזן" כבר אינן יעילות יותר. גם לייקים לפוסטים בעמוד העסקי זה נחמד ועושה נעים לאגו, אבל בשורה התחתונה לא מביא לקוחות משלמים.

אז איך בכל זאת אפשר לשבור את "תקרת הזכוכית", שחלק מעורכי הדין נתקל בה בכל הקשור לפרסום עצמי ולגיוס לקוחות חדשים? איך מייצרים לעסק "בוסט" בעל עוצמה שיווקית אמיתית?

בשביל זה בדיוק אנחנו כאן, עם התמחות וניסיון של שנים בקידום עורכי דין. חבילת השיווק הייחודית שלנו מספקת מעטפת מושלמת לקידום המשרד שלכם, על תחומי עיסוקיו, שירותיו ויתרונותיו השונים.
ועכשיו החבילה הזו מגיעה אליכם עם מבצע אטרקטיבי במיוחד...

חדש מאוביטר
חדש מאוביטר

מולי ארי, מנכ"ל אוביטר

לקוחות מספרים על אוביטר

ועל העבודה המשותפת עם מולי ארי

כן, אני רוצה עו"ד כוח שיווקי!

למידע נוסף ולקבלת חבילת הקידום שלנו,
נא השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם.

אודות אוביטר ומולי ארי: 'אוביטר' הוקם לפני שנים במטרה לשמש אינדקס מקיף לעורכי הדין בישראל, כמו גם להוות מקור חדשותי ראשון במעלה למתרחש במסדרונות בתי המשפט. מעבר להיותו אתר משפטי מקצועי פר-אקסלנס המעניק חשיפה מקסימלית לעורכי הדין, האתר מנגיש את העולם המשפטי, על שלל רבדיו, לכל גולש באשר הוא. 'אוביטר' מתעדכן מדי יום בפרשיות המדוברות ביותר – מהתחום הפלילי ועד לפסקי דין בבתי המשפט לתביעות קטנות, הוא מעניק לכל עורך דין שלל כלים המסייעים לו למצב עצמו כאוטוריטה בתחום התמחותו: פרסום מאמרים מקצועיים, השתלבות כמגיבים לחדשות משפטיות, פרסום ברשתות החברתיות ועוד. מייסדו של אתר "אוביטר" ומי שעומד בראשו הוא המשפטן ויועץ התקשורת מולי ארי - בעל ניסיון של 22 שנים בעולמות יחסי הציבור ובניהול המאבקים התקשורתיים המסוקרים ביותר בארץ. את דרכו החל ארי אצל מוטי מורל ז"ל, שם שימש כמנהל מחלקת מאבקים ומשברים, ובין התיקים שליווה וניהל במהלך הקריירה הענפה שלו ניתן למצוא את ועד עובדי חברת חשמל, ארגון המורים העל יסודיים, ארגון נכי צה"ל, ועוד אינספור תיקים מתוקשרים במגוון רחב של סקטורים. עם היציאה לעצמאות החל ארי ללוות עורכי דין בלבד, כשבעבודתו הוא שם דגש מיוחד על חשיפה תקשורתית רחבה של עורכי הדין, תוך התוויית אסטרגיה תקשורתית ומינון נכון של החשיפה.

נגישות