אודות עו"ד יניב אור:

עו”ד ונוטריון יניב אור מחזיק בלמעלה מ- 20 שנות ניסיון, קיבל את רישיון עריכת הדין בשנת 1997 ומאז משמש כעו"ד פעיל.

עו"ד אור בעל תואר ראשון במשפטים LL.B אוניברסיטת KEELE אנגליה . תואר ראשון במדעי הניהול ותואר שני במנהל עסקים M.B.A

עו"ד אור שימש כתובע משטרתי בעבירות פליליות וכלכליות במשטרת ישראל, כיהן כיועץ משפטי להתאחדות התעשייה בישראל, חבר פעיל בלשכת התיאום של הארגונים הכלכליים וחבר בוועדה המייעצת לשר התמ"ת.

 

עו"ד יניב אור בעל רקורד עשיר של ייצוג בבתי המשפט, הן האזרחי והן הפלילי, נמנה על מאגר המומחים של בתי המשפט, סגן יו"ר (משותף) ועדת ירושה, סגן יו"ר (משותף) ועדת נוטריונים בלשכת עורכי הדין, מוסמך האפוטרופוס הכללי לעריכת ייפוי כח מתמשך, מרצה בכיר ומחבר ספרים בתחום המשפט.

אודות המשרד:

משרד עו"ד ונוטריון יניב אור הינו משרד בוטיק מוביל בעל מומחיות ייחודית בתחום דיני ירושה וצוואות.

עריכת צוואות: צוואה הדדית, צוואה ליחיד, צוואה נוטריונית, צוואה בנחלה חקלאית, תכנון מס וצוואה לתושב חוץ.

סכסוכי ירושה: התנגדות לצוואה, צו ירושה, ביטול צו ירושה וצו קיום צוואה, פסילת צוואה, הגנה על צוואה, השפעה בלתי הוגנת, סכסוכי ירושה בנחלה, הסתלקות מירושה, זכויות ידועים בציבור.

בנוסף, מוסמך עורך דין אור בעריכת וייצוג יפוי כח מתמשך.

בנימה אישית

"כל ההליכים הקשורים לניהול צוואה, לרבות עריכת צוואה וניהול סכסוכי הירושה, מצריכים בקיאות משפטית, ניסיון ארוך שנים, וטיפול אנושי ורגיש. מומלץ לא להתחמק מטיפול בסוגיות מסוג אלו, כואבות ככל שיהיו, על מנת להבטיח עתיד שליו ובטוח כלכלית לכל הצדדים הנוגעים בדבר. אני רואה חשיבות עליונה בליווי לקוחותיי באופן אישי, שקוף ומכיל לאורך כל התהליך תוך שימת דגש על מקצועיות וחתירה לתוצאה המיטבית ביותר עבור כל לקוח".

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: נחל שניר 15, יבנה, ישראל

    נגישות