עו"ד סיגל תמיר

עו
עו"ד סיגל תמיר

אודות עו"ד סיגל תמיר:

עו"ד סיגל תמיר בנימה אישית:

הלווי שלי תמיד כולל גם את הצד הרגשי, מאמינה בלווי אמיתי מלבד הייעוץ המשפטי אני גם מלווה תמיד בהקשבה, הבנה והרבה סבלנות כל אחד ואחד שמעוניין לרכוש מרגע הרעיון ועד לחתימה על ההסכם.

אודות:

עו"ד סיגל תמיר היא בוגרת תואר ראשון במשפטים (L.L.B.) מהמרכז האקדמי למנהל ועסקים ברמת גן, בעלת משרד עו"ד העוסק בנדלן, יזמית, מרצה וסופרת. אם לשני בוגרים, וכן, מומחית לטיפול בהפרעות אכילה בשיטות טבעיות, בעלת דוקטורט בתזונה ובמדעי ההתנהגות. היא בוגרת קורס גישור של לשכת עורכי הדין, קורס אימון אישי וכן בעלת רישיון תיווך.

מוקדי התמחות:

משרדה של עו"ד תמיר מתמחה בליווי מיומן ורגיש בעסקאות נדל"ן מורכבות – בין אם ברמה העסקית והמקצועית ובין ברמה הרגשית. פרטיים, עסקיים ומשקיעים. כמו כן,מתמחה המשרד בהסכמים, צוואות בהליכי גישור וגירושין בהסכמה ,כמו כן עוסק משרדה בסיוע בהשגת דרכונים אירופיים.

תחום הנדל"ן

עו"ד תמיר עוסקת בנדל"ן כבר קרוב לשני עשורים. את עסקת הנדל"ן הראשונה שלה עשתה בגיל 20, זמן רב לפני שזה הפך למקצוע. היא מתמחה ברגישות לצרכי הלקוחות והמשקיעים ויודעת לסייע להם למצוא את סוג העסקה המיטבי עבורם, מתוך הקשבה ובקיאות בענף.

תחום הגישור

גירושין הם עסק יקר ומשפט גירושין בבית משפט זה פתח לדרמות מכוערות ולהוצאות רבות עוד יותר. עו"ד סיגל תמיר מתמחה באפשרות הנוחה והמכבדת יותר של גישור, שחוסך מן המשפחה מטענים שליליים ומאפשר לבני הזוג להמשך בדרכם עם מינימום טינות הדדיות.

אישי

כשהיא לא מסייעת לאנשים להשתדרג במגורים או בהשקעות נדל"ן, עו"ד תמיר עוסקת בתשוקתה המקורית ופוקחת עין על צוות המרכז שבבעלותה, אשר מייעץ ומלווה בנושאי תזונה, תת מודע והתנהגות בשיטתה לאחר שהיא עצמה גברה, לפני 30 שנה, על תחזיות הרופאים ונרפאה מן ההפרעה המסוכנת והמאמללת, וזאת ללא תרופות ואשפוזים, אלא באמצעות חומרים טבעיים ואימון. את ההצלחות שלה תרגמה לספר עלילתי, ספר שירים – ולשיטת טיפול וליווי שהיא ממשיכה להנחיל לאחרות.

כתבות בנושא עו"ד סיגל תמיר

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: דולב 14, גדרה, ישראל

    נגישות