אודות עו"ד רפאל ציק:

עו"ד רפאל ציק, מנהל משרד עורכי דין מקצועי ואיכותי, הינו בוגר תואר ראשון בהצטיינות במשפטים, תואר שני בהצטיינות במשפטים באוניברסיטת תל אביב, וכמו כן גם בעל רישיון הסמכה כמגשר מטעם גומא – המרכז הישראלי לגישור ואימון, התמחה שנים רבות בפרקליטות מחוז מרכז בענייני פלילים.
עורך הדין ציק הוא חבר מכובד בוועדת זכויות עצורים ונחקרים של לשכת עורכי הדין וכמו כן גם חבר מכובד בפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין.

ציק גם עוסק בתחום הפלילי על כל עומקו ורבדיו הרבים, לרבות עבירות סמים, עבירות המתה בשוגג, עבירות אלימות, עבירות אלימות במשפחה, עבירות מין ואונס, עבירות מרמה, עבירות רכוש וצווארון לבן.

בעל ניסיון רב שנים בליטיגציה הפלילית.

משרדו של עו"ד רפאל ציק מייצג לקוחות רבים בתחום הפלילי על כל רבדיו, לרבות:

  • משפט בדיני פלילים: ייצוג והגנה בתיקים פליליים, ייצוג נאשמים במעצרים, ייעוץ מקיף טרם חקירות במשטרה, וכמו כן גם מחיקת רישום פלילי קודם.
  • ליווי אסירים: ליווי במאסר מול שירות בתי הסוהר, עתירות אסירים, ייצוג בוועדות שחרורים.

עורך דין רפאל ציק הגיע להצלחות רבות והישגים נדירים וחסרי תקדים בתיקים אשר טיפל בהם אישית.

המוטו האישי שלי: לבצע את העבודה במקצוענות, דקדקנות ובמושלמות בכל תיק ותיק באשר-הוא, כי רק אז ניתן למצוא כשלים ולהביא לזיכוי את הלקוח או להקלה משמעותית בענישה.

לקוחות המשרד ממליצים בחום: רפאל ציק מייצג כל אדם באשר-הוא וכל לקוח זוכה ליחס וטיפול אישי ומסור לאורך כל הדרך.

משרדו של עו"ד ציק זמין לכל שאלה שעלולה להיות לכם, בכל זמן ועת.

לעו"ד ציק הצלחות רבות בתחומי פעילותו, להתרשמות נוספת ניתן להיכנס לתיקיית פסיקה ומאמרים וכתבות באתר וכן לאתר האינטרנט ולדף הפייסבוק של עו"ד רפאל ציק.

כתבות בנושא עו"ד רפאל ציק

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: מצדה 7, בני ברק, ישראל

    נגישות