עו"ד מיכאל כרמל

אודות עו"ד מיכאל כרמל:

עו"ד מיכאל כרמל – עורך דין פלילי מוסמך, הוא הבעלים של משרד בוטיק איכותי ומקצועי בעיר התחתית בחיפה. בעשרים השנה האחרונות מר. כרמל חי את המשפט הפלילי לכל רבדיו, כסניגור פלילי המייצג נאשמים באופן פרטי בלבד.

עו"ד מיכאל כרמל התמחה בבית המשפט המחוזי בחיפה אצל השופט הידוע מיכה לינדנשטראוס, מבקר המדינה בזמנו. עבד כעשר שנים כשכיר ומנהל המשרד בפעול של עורך הדין משה גלעד בעכו. כמשרד בוטיקקטן ואיכותי העוסק בעיקר בייצוג אנשים שנתקלים לראשונה בחייהם במערכת החוק של מדינת ישראל. החל מהשלב הראשוני של החקירה והמעצר ועד לניהול ההליך הפלילי במלואו. עו"ד כרמל צבר ניסיון מקצועי ואיכותי רב שנים בייצוג דיני עבירות מין ואונס. ייצוג בעשרות תיקים בתחום, וזכה וזיכה בהצלחה מרובה

עו"ד מיכאל כרמל בנימה אישית:

"אני מאמין בחרדת קודש שתפקידו של הסניגור הפלילי הוא במתן עזרה מיידית וכנה לאנשים ברגעים הכי קשים בחיים שלהם. בזמן שמלוא עוצמת מערכת החוק בישראל, החל ממשטרת ישראל, מערכת התביעות המשטרתית והפרקליטות נוחתת עליהם מבלי להתריע מראש לכן אני וצוות משרדי עומדים לרשותכם באופן אישי בכל שעות היממה שבעה ימים בשבוע."

משרד עורכי דין מיכאל כרמל

"אדם שהולך לחקירה פלילית מבלי להיוועץ מראש בעורך דין שמבין לעומקי הרובד של הדין הפלילי, לדעתי האישית משול לאדם שלא מכבד את שמו הטוב ואת חירותו."

"הייתה לי הזכות לייצג אלפי חשודים ונאשמים בתיקים פליליים חמורים ביותר ובכנות מלאה אומר שמי שטרח לקבל ייעוץ אמיתי וטוב לפני חקירה לרוב לא הואשם כלל בפלילים ואם כן לא מעטים המקרים שהייעוץ הוביל לזיכוי או לענישה קלה ביותר."

לכן המלצתי הכנה והחמה ביותר, הנה לא לוותר על ייעוץ משפטי מקיף, בכל שלב של התקלות עם מערכת החוק בארץ.

כתבות בנושא עו"ד מיכאל כרמל

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: מעלה השיחרור, Haifa, Israel

    נגישות