עו"ד ליאור שבי

עו
עו"ד ליאור שבי

אודות עו"ד ליאור שבי:

לאורך ההיסטוריה שורטטו גבולות בין מדינות ומעצמות על ידי שני סוגים עיקריים של אנשים: מצביאים ודיפלומטים. הראשונים הצטיינו בהשגת רצון השליט (להלן: הלקוח) בכוח, והאחרונים עשו זאת ביכולות מיקוח ושכנוע. רק מעטים שילבו ברמה גבוהה את שתי היכולות, והם מנהיגים מהסוג שלומדים עליו בבית ספר.

גם בעולם המשפט אפשר לערוך חלוקה כללית שכזו – בין המשפטנים שמצטיינים בכתיבה, בניתוח, ובהתדיינות שקטה בין עורכי דין שמביאה לפשרה, לבין אלה שמצטיינים בניהול מאבק משפטי נחוש עד להכרעה ברורה לטובת לקוחם. אלה שמצטיינים גם בזה וגם בזה – על אלה צריך לשים עין, כי הם יגיעו רחוק.

כזה הוא עו"ד ליאור שבי, שצבר לעצמו שם כליטיגטור ממולח, שועל בתי משפט שזכה לניצחונות חד-משמעיים לזכות לקוחותיו בכל הערכאות המשפטיות.

מעברו כלוחם בחטיבת גבעתי הוא מביא את התעוזה, הנחישות, והחתירה למגע – ואילו מחושיו ומניסיונו המקצועי הוא מביא יכולות מו"מ ופשרה, מתוך הבנה שללקוח לעתים קרובות עדיף משהו ביד עכשיו מאשר ניצחון מהדהד בעוד שלוש, חמש, או עשר שנים – גם אם הניצחון המהדהד היה ודאי והיה נראה ממש טוב בקורות החיים של עוה"ד. בכל תיק ותיק מקפיד עו"ד שבי לשלב בין עבודה אפורה, מייגעת, קפדנית וקריטית – לבין יצירתיות שמותאמת לנסיבות.

ללשכת עורכי הדין הצטרף בשנת 2009, ומהרגע הראשון היה ברור שיש משהו מיוחד בבחור הזה, שכן לא כל אחד זוכה להתמחות ולאחר מכן לעבוד במשרדים מובילים בתל אביב, בטרם פרש כנפיים למשרד משלו ב-2012.

במשרדו מייצגים עו"ד ליאור שבי וצוותו: אנשי עסקים, ידוענים, עסקים פרטיים, עמותות, חברות גדולות ומוכרות במשק, ולקוחות שונים מרחבי העולם.

בנוסף, עו"ד ליאור שבי הוא מגשר מוסמך, וחבר בוועדת הגישור והבוררות של לשכת עורכי הדין, כמו גם בוועדות ההוצאה לפועל, והליטיגציה.

בנוסף להתמחויותיו בתחומים אלה, כמו גם בתחום משפט אזרחי ומסחרי ועוד, עו"ד ליאור שבי הוא אחד החלוצים בכל הנוגע לייצוג נפגעים מהונאות דיגיטליות. מדובר בתחום מתהווה שדורש התעדכנות בכל רגע – ועו"ד ליאור שבי אינו נרתע מן המחויבות הנדרשת, שהופכת אותו לכתובת אוטומטית בקרב לקוחות בתחום.

עם כניסתו לשנתו ה-14 כעורך דין מן המניין, כשמאחוריו ניהול תיקי ענק בהיקפים של מיליונים, הוא ממשיך בעבודה קפדנית ויצירתית, ממקסם תוצאות עבור לקוחותיו, ומוכן לכל אתגר שרק יגיע.

כתבות בנושא עו"ד ליאור שבי

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: אריאל שרון 4, גבעתיים, ישראל

    נגישות