עו"ד אברהם קזו-כהן

עו
עו"ד אברהם קזו-כהן

אודות עו"ד אברהם קזו-כהן:

עו"ד אברהם קזו-כהן, הנו חבר מכובד בוועדת הקניין והמקרקעין של לשכת עורכי הדין בישראל.
עו"ד אבי קזו-כהן מחזיק בתואר ראשון במשפטים (LL.M), עו"ד אברהם קזו-כהן סיים את לימודיו בשנת 2004 באוניברסיטת תל-אביב.
את התמחותו כעורך דין בתחום הנדל"ן ביצע עו"ד קזו-כהן בשנת 2004, באחת הפירמות המובילות בישראל. עו"ד קזו-כהן עוסק בעריכת דין מאז שנת 2005 אז החל את דרכו במשרד עורכי דין במגזר פרטי, שם פעל בתחום הנדל"ן.

משרדנו עוסק בליווי, ייעוץ וייצוג בתחומי המשפט הללו:

  • התחדשות עירונית (כולל תמ"א 38 ותהליכי פינוי-בינוי) – בכל עבר שנביט כיום, נראה שכונות אשר משנות את פניהן לחלוטין דרך מיזמי תמ"א 38. משרדנו מעניק ליווי מקיף ומקצועי של פרוייקטי חידוש עירוני.
  • עסקאות נדל"ן – במעמד הרכישה או המכירה של הנכסים שלכם, עליכם לקבל החלטה משמעותית ובעלת השלכות לטווח הארוך ביותר, משרדנו יעזור לכם לנווט בין הבירוקרטיה והחקיקה ויעזור לכם לקבל החלטת רכישה ו/או מכירה בראש שקט.
  • ליטגציה נדל"ן – משרדנו יציג ויגן על הזכויות שלכם במסדרונות בית המשפט – כולל בדיני: הפקעות, ליקויי בניה, תביעות הסכמיות, תביעות קנייניות, כיסוי נכסים, פירוק שיתוף ועוד.

עו"ד אברהם קזו-כהן: "אני עורך דין שמגשים חלומות"

על ההתמודדות בקשיים הבירוקרטיים בארץ בוחר עו"ד קזו-כהן לומר:

"קשה מאוד, אבל, אם אתה מקיף את עצמך באנשי המקצוע הנכונים, או – בשיטת העבודה הנכונה, המלאכה היא עבירה, לא קלה, אבל עבירה."

משרד עוה"ד קזו-כהן רוצה להגשים חלומות, לראות את הארץ מתפתחת ונבנת מסביבנו, ושם כך, אנחנו עומדים לשירותכם, נייצג ונעזור בכל קושי בדרך לבניית פרוייקט החלומות שלכם.

"אתה לא צריך רשיון להיות יזם במדינת ישראל"

הבירוקרטיה לא צריכה למנוע ממכם לממש ולהציא לפעול את פרוייקט הבניה שלכם, ומשרדנו יעמוד מאחוריכם לאורך כל הדרך.

קריירה ענפה ורבת הצלחות

במהלך קריירה משפטית מרשימה בתחום הנדל"ן, הוציא עו"ד קזו-כהן לפועל מספר רב של עסקאות נדל"ן מורכבות ומגוונות, בהן ייצג יזמים, חברות קבלניות ובעלי נכסים. עו"ד קזו-כהן מייצג את לקוחותיו במסגרת הליכים משפטיים שונים ומגוונים בתחום הנדל"ן ודיני הקניין. ניסיונו העסקי והמשפטי של עו"ד קזו-כהן בתחום הנדל"ן מקנים ללקוחות המשרד מענה לכל אחת מהסוגיות המשפטיות הרלבנטיות לעיסוק בתחום הנדל"ן, תוך שימת דגש על התאמת הפתרונות למציאות עסקית דינמית.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: הרצל 40, רמת גן, ישראל

    נגישות