עו"ד איריס מורנו


אודות עו"ד איריס מורנו:

עורכת הדין איריס מורנו בוגרת תואר LL.B במשפטים, בעלת וותק של למעלה משתיים עשרה שנה. משרדה של עורכת הדין מורנו מתמחה במספר תחומים ובהם: דיני משפחה לרבות גירושין, שהות ילדים, מזונות,  וכן בתחומי חדלות פרעון, חוזים, צוואות וירושות. עורכת הדין איריס מורנו ליוותה לאורך שנים מאות לקוחות מרוצים וחרטה על דגלה להעניק לכל לקוח שירות משפטי מצוין, לצד יחס אישי ואמפתי.

תחומי התמחות:

דיני משפחה:

הליכי גירושין: עורכת הדין איריס מורנו מייצגת לקוחות בהליכי הגירושין המורכבים תוך הקפדה על שמירת זכויות הלקוח ומתן טיפול מקיף בתחום זה . במקביל, תפעל לקידום ניסיונות פשרה וחתימה על הסכם גירושין, אשר יביא לחסכון בעלויות וימנע את הסלמת היחסים בין הצדדים.

צוואות וירושות: עריכת צוואה וטיפול בקבלת צו קיום צוואה, הוצאת צו ירושה וכן ייצוג משפטי במסגרת הליכי התנגדות לצוואה.

הסכמי ממון: המשרד עורך הסכמי ממון לבני זוג לפני או אחרי הנישואין, כמו גם לידועים בציבור המבקשים להסדיר את מערכת היחסים הכלכלית ביניהם.

תביעות אבהות: ייצוג בתביעות אבהות, אשר להן השלכות משפטיות ורגשיות לכל הצדדים.

אפוטרופסות: עורכת הדין איריס מורנו מטפלת בהליכים של מינוי אפוטרופסות, יפוי כח מתמשך  ומלווה את המשפחה לאורך כל הדרך.

ניכור הורי: שמירה על זכויות ההורה במסגרת תופעה מורכבת זו, לרבות הגשת בקשה לשינוי הסדר השהות בהתאם לנסיבות.

חדלות פרעון:

הליכי פשיטת רגל: ייצוג חייבים בהליך פשיטת רגל – חוק חדלות פרעון ושיקום כלכלי, במסגרתו, נקבע לחייב צו תשלומים לתקופה קצובה ולאחריה, יקבל הפטר מיתרת חובותיו. עורכת הדין איריס מורנו מייצגת בהצלחה שנים רבות חייבים בהליכי פש”ר וחדלות פרעון ופועלת לכך כי צו התשלומים שייקבע יהיה בהתאם ליכולתו של החייב, כי זכויותיו ישמרו במלואן ומלווה אותו לאורך כל הדרך עד לקבלת ההפטר.

ייצוג חייבים בהוצאה לפועל: עורכת הדין איריס מורנו מייצגת חייבים ומסייעת להם לצאת ממעגל החובות לדרך חדשה. בתוך כך, פועלת היא לביטול ההליכים שננקטו נגד החייב (כגון ביטול עיקול בנק, ביטול עיקול משכורת וביטול הגבלות ולהסדר חוב מול הנושים. כמו כן, במקרים המתאימים, ניתן לפעול למחיקת החובות וקבלת הפטר באמצעות ההוצאה לפועל.

בנימה אישית:

"לתחומי המשפט בהם בחרתי ישנה השפעה מכרעת על חיי הלקוח, זו הסיבה שהם דורשים לא רק בקיאות משפטית ענפה, אלא גם יחס אישי, רגישות והרבה סבלנות. ההבנה שלא פעם אנשים מגיעים אלי בשעת שבר גדול כשחייהם מטולטלים מנחה אותי בבואי לטפל בתיק, הבנה זו מחייבת אותי לא רק מול המיוצגים שלי אלא גם כלפי הצד השני".

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: הכישור 47 חולון, כניסה נוספת משד' ירושלים 159 חולון

    נגישות