עו"ד הילה וינטרוב

אודות עו"ד הילה וינטרוב:

עו"ד הילה וינטרוב – מנהלת משרד עריכת דין בוטיק מוביל, איכותי ומקצועי בתחום דיני המשפחה והגירושין. המשרד דוגל במתן יחס אישי, מקיף, פרטני ומקצועי לכל לקוח ולקוח.

הילה וינטרוב הינה בוגרת בהצטיינות של ה"מרכז הבינתחומי הרצליה" ובעלת תואר ראשון במשפטים B.L.L וכמו כן גם תואר ראשון במנהל עסקים B.A.. וינטרוב עשתה את ההתמחותה במחלקת הנדל"ן "פישר בכר חן וול אוריון" ושות'.

במשך שנים רבות עבדה עו"ד ויטרוב באחד מן המשרדים הגדולים והמובחרים בארץ, ולאחר שצברה ניסיון רב בניהול תיקי משפחה, ייצוג בערכאות השונות בתחום וליווי אישי של מאות לקוחות לעבר התוצאות הרצויות, לבסוף פתחה את משרדה ברחוב הארבעה בתל אביב. המשרד נותן מענה מקיף וענייני לכל העניינים הקשורים בדיני משפחה ובין היתר: תהליך גירושין, הליך גישור, משמורת ילדים, אפוטרופסות, הסכמי גירושין, הסכם ממון, הסכם ידועים בציבור, הסכמי חלוקת רכוש, תביעת אבהות, תביעת מזונות וכן הגדלת/הפחתת מזונות, חלוקת רכוש לאחר גירושין, כתובה, ניכור הורי, צוואות, ייפוי כוח מתמשך וכיוצא בזאת.

הילה וינטרוב הינה כם מגשרת מוסמכת החל משנת 2015, ומאז ערכה מאות הסכמי גירושין במסגרת הליכי גישור של מגוון לקוחותיה. "ניתן לומר כי מרבית התיקים מסתיימים בהסכמים", כך אומרת עו"ד הילה וינטרוב.

עו"ד הילה וינטרוב
עו"ד הילה וינטרוב

עו"ד גירושין ומגשרת הילה וינטרוב מאמינה כי יצירת שיח, בעזרת הכלים הנכונים, לרוב מניב הצלחות והיא מביאה את יכולות הגישור שלה לכל תיק ובראש בראשונה בטרם פניה להליך משפטי ותסייע לכם לצלוח את המשבר ככל הניתן בהסכמות. ככל ולא ניתן להגיע להסכמות, היא תילחם עבורכם כמו לביאה בייצוג בערכאות השונות עד להשגת התוצאה הרצויה ותלווה אתכם יד ביד עד סוף ההליך המשפטי. שלל המלצות לקוחותיה יעידו על כך.

עם ליווי מקצועי ואישי זה לצד ניסיון רב בגישור, מטרת העל של המשרד היא להוביל את לקוחות המשרד בבטחה ל"יום שאחרי". זאת, בזכות בקיאות בתחום דיני המשפחה, באמצעות בניית אסטרטגיה משפטית מותאמת אישית ללקוח.

לא בכדי בשנת 2019 נבחרה להשתתף בפרויקט "20 נשות קריירה משפיעות של השנה" מתוך מגזין "את".

כתבות בנושא עו"ד הילה וינטרוב

"משפחה זה הכל"

"משפחה זה הכל"

הילה וינטרוב | 21/04/20

רבים מאיתנו משפחות לניצולי שואה. רבים מאיתנו דור שני/שלישי. ויש כאלו שמתביישים בכך. אבל אני לא. היום אנו מציינים את יום השואה. ואני גאה- אפילו גאה מאוד להיות הנכדה שלך למרות שאתה לא כאן כדי לראות אותי. כבר הרבה שנים. 20 שנה בדיוק. מטורף. סבא. שנים שניסיתי להדחיק את הכאב ודווקא השנה, אולי בעקבות המצב והעובדה שיש לנו זמן רב לחשוב כשכולנו בבית הכאב עוצמתי והדמעות לא מפסיקות לזלוג.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: רחוב הארבעה 28, תל אביב מיקוד 6473925, קומה 5

    נגישות