עו"ד חיה ציון זכאי

אודות עו"ד חיה ציון זכאי:

עו"ד חיה ציון זכאי עומדת בראש משרד בוטיק המתמחה במשפט הפלילי על כל רבדיו לרבות צווארון לבן ועבירות כלכליות.

20 שנות ניסיון עומדת בין עוה"ד ציון זכאי לעולם הפלילי, מתחילת דרכה כמתמחה ודרך מרוצת השנים ניהלה עוה"ד ציון זכאי במשך 15 שנים את אחד ממשרדי הפלילים הוותיקים והמוערכים במדינה – ברשותו של עוה"ד אלי כהן.

לאורך שנות הקריירה ניהלה עוה"ד חיה ציון זכאי הליכים שונים ומגוונים בכל סוגי התיקים ובכל סוגי הדיונים בסמוך לשורותיו של העולם הפלילי.

אודות משרדה של עו"ד חיה ציון זכאי:

עו"ד חיה ציון זכאי, מומחית למשפט הפלילי ומגשרת מוסמכת מביאה לידי ביטוי שילוב אידאלי של מקצועיות לצד ערכה המוביל – יושרה.
גם בעולם הפלילי בו חזקת החפות נתונה לאחוזים מנורים, חורטת הגברת על דגלה יושרה ואמינות חסרות פשרה.

היא מאמינה בצדק ועל כן פועלת שנים רבות בעבור מרשיה במסירות מדוקדקת ובאשר לכל מקרה וגופו.
" חייבים להעביר את המסר בצורה מאוד מזוקקת ומדויקת לכל גורם ובשפה שאותה מבין".

משרדינו מעניק יעוץ, ליווי וייצוג של חשודים ונאשמים בעבירות פליליות לרבות תיקי פשיעה חמורים, ייצוג אסירים, בקשות חנינה מהנשיא, ייצוג בוועדת שחרורים, עבירות רכוש, עבירות מס' ועוד.
משרדינו חורט על דגלו טיפול נכון, מופקד ומדוקדק בעבור כל תיק – מהגדול ועד הקטן, טיפול ראוי ומקצועי במשפט הפלילי יכול להוביל להימנעות מוחלטת של נקיטה בהליך פלילי.

חשוב להדגיש, כי טיפול נכון ומקצועי ככזה שמנוהל מתחילתו ועד סופו בדקדוק מוקפד, יכול להוביל במקרים רבים להימנעות מוחלטת של נקיטה בהליך פלילי כנגד המעורב.

"חזקת החפות היא אחת מהחשובות והמשמעותיות שמנהלת מערכת המשפט, אני מאמינה שכל אדם זכאי לייצוג ושמישהו יהווה שופר עבורו – אני מאמינה בעשייה באמת ובצדק ועל כן אעשה כל שביכולתי לזיכוי או הפחתת עונשו של הפרט בשעה הקשה בחייו".

כתבות בנושא עו"ד חיה ציון זכאי

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: מושב חרוצים, ישראל

    נגישות