עו"ד אלינור ברגר

אודות עו"ד אלינור ברגר:

ברגעים הכי קשים של האדם, הוא/היא פונים אלינו, במצב בלתי אפשרי, טעון וסבוך, במצבים כאלה אנו נכנסים לתמונה. המשרד מאמין בנתינת ללקוח ייצוג ראוי ומלא,ליווי תומך, אנו שומעים אותו ומשתפים אותו לאורך כל ההליך.
כאשר יש ילדים בתמונה, גם כאשר אין אבל בייחוד שיש, אנו רוצים שישימו אליהם לב, שיראו אותם, ההורים בחרו להתגרש זה מזה אך עליהם להבין כי הילדים לא בחרו בהליך הכואב הזה, וההורים צריכים להבין שהגירושים שלהם זה מזה, ממש לא אומרים שהם מתגרשים מהילדים. הילדים כשלעצמם צריכים להישאר ילדים, הם פשוט לא צריכים שהליך הגירושים יגיע אליהם ובטח לא יכביד עליהם.

דיני המשפחה בהם עו"ד אלינור ברגר עוסקת כוללים ליווי מלא ללקוח:

החל בהגשת כתבי בית דין לבתי הדין הרבניים ולבתי המשפט לענייני משפחה, ליווי בהליכים משפטיים, ייצוג משפטי ע"י עו"ד אלינור ברגר המתמקצעת בתחום דיני המשפחה, וכן ייצוג וניהול כל ההליכים הנלווים.

https://www.facebook.com/elinorbergerlaw.co.il/videos/481745725808395/

שרותי המשרד בתחום דיני המשפחה

גירושים (עורך דין לגירושין) , משמורת, הסדרי ראייה, מזונות אישה וילדים, מזונות זמניים, ידועים בציבור, הסכמים לחיים משותפים, הסכמי ממון, צווי הגנה, צווי מניעה, צוואות, ירושות ועוד. כאשר בוחרים עו"ד לגירושין צריך לבחור על ביתר תשומת לב ולהבין כי בוחרים עו"ד אשר ילווה אותנו לאורך הליך שאי קצר ואפילו משמעותי. אלינור ברגר משרד עורכי דין וגישור עוסק בגישור המשפחתי אשר מטרתו היא להגיע להסכם גירושים. גישור משפחתי הוא הליך גישורי שאינו קל או קצר במהלך ההליך ישנם בדיקה של האינטרסים והצרכים של כל צד, בפגישות ביחד ולחוד, על מנת לתת לזוג כלים ולקחת אחריות על החיים שלהם.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: דוד סחרוב 11, ראשון לציון, ישראל

    נגישות