אודות עו"ד דפנה פלר:

עו"ד דפנה פלר

  • מתמחה בדיני משפחה והמעמד האישי, הסדרת המעמד בישראל וגישור במשפחה.
  • בתחום דיני המשפחה עו"ד פלר צברה נסיון רב בתיקי מזונות, קביעת אבהות, ניכור הורי, משמורת, ירושה ועוד
  • בתחום הסדרת מעמד בישראל עו"ד פלר עוסקת בהתאזרחות, הגירה ואיחוד משפחות.

במסגרת עבודתה כמגשרת מוסמכת בסכסוכים במשפחה, וכמי שמאמינה בהסכמים ובדרכי פשרה עו”ד פלר זכתה להצלחות בהבאת הצדדים להבנות והסכמות אשר הובילו לסיום הסכסוך בהסכמי שלום בית, הסכמי ממון והסכמי גירושין.
בשנת 2017 עו”ד דפנה פלר הקימה את מאבק המתמחים במשפטים, ואחת מהדמויות הבולטות שצמחו מתוך מאבק המתמחים. אותו מאבק אשר הוביל להגשת הצעת חוק המתמחים, ובסופו הביא להישגים משמעותיים אשר שינו הן את היחס למתמחים במשפטים והפיכתם משקופים לנראים, והן הורדת ציון המעבר בבחינות ההסמכה כמו בכל המקצועות, הוספת זמן לבחינות, הורדת מאסת חומרי הלימוד ועוד, וכן הקמת ועדה מייעצת לשינוי מתכונת הבחינה שנמצאה כלא מתאימה.
עו”ד פלר עוסקת בדיני משפחה מתוך אמונה כי בכל הנוגע למשפחה, ובוודאי כשניתן, עדיף לייצר הסכמה מאשר לצאת למלחמה.
משפחה בלתי אפשרי להחליף, ורצוי עד כמה שניתן ליישב סיכסוכים בהליכי גירושין, מאבקי משמורת, מאבקי ירושה וכיוצ”ב בהסכמה, ולא בין כתלי בית המשפט.
נסיונה של עו”ד פלר בהסכמי ממון והסדרת צוואות לימד אותה כי על אף ההסתייגות המובנת מהם, במרוצת הזמן הסכמים אלו מונעים נזקים אדירים.
האני מאמין של עו”ד דפנה פלר- “כאשר זה מגיע לסוגיות של צדק, אין לי מורא, אני לוקחת את האמת שלי עד הסוף ומגבשת אסטרטגיה שעמה אני רצה למרחקים ארוכים”.

כתבות בנושא עו"ד דפנה פלר

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: שער פלמר 1, Haifa, Israel

    נגישות