אודות עו"ד עמי מלול:

עו"ד עמי מלול:

 

"אני מרגיש בר מזל על שיש בי היכולת לפתור ללקוחותיי את בעיותיהם"

 

אודות עו"ד עמי מלול

עו"ד עמי מלול התחיל דרכו המקצועית כאיש עסקים,  במרוצת השנים הקים חברות בתחומי הרכב וההסעדה. במסגרת העיסוק בתחום גילה שיש לו גישה טבעית לעולם המשפט ונטייה לפתור מגוון רב של בעיות משפטיות מורכבות. לפני מספר שנים גמל בליבו החלטה למנף את התשוקה הטבעית שלו לכדי מעשה. והחל את לימודי המשפטים שבסופם הוסמך כעורך דין מן המניין.

 

"בעיניי, המקצוע בו אני עוסק הוא סוג של שליחות – אם אתה רואה בו ככזה ומרגיש סיפוק בקסמים אותם אתה יוצר מידי יום"

 

תחומי עיסוק

בתחילת דרכו כעו"ד עסק בתיקי תעבורה ובתיקים פליליים. הניסיון בתחום העסקי הקנה לו את יתרון משמעותי בכל הקשור לדיני חברות. ויתרה מכך, הידע העשיר שלו בכל הנוגע לרישוי עסקים משך אותו באופן טבעי לתיקים במסגרת הדין הפלילי – עבירות תכנון בנייה, חריגות בנייה ורישוי עסקים.

סוד ההצלחה של עו"ד עמי מלול נובע מקביעת אסטרטגיה נכונה בשילוב עם ניסיון חיים עשיר וידע משפטי. לאורך השנים הקפיד לחדד את כישוריו וכיום הינו מומחה בתחום רישוי עסקים, חברות עסקיות, בוררויות ועוד.

 

על השותפות עם עו"ד קרן רפאל

עו"ד קרן רפאל הצטרפה למשרדו של עו"ד מלול מתוך כוונה לנהל תחום חדלות פירעון במשרד. מהר מאוד התגלה כי עו"ד רפאל ניחנה בכישרון יוצא דופן, והיא לקחה לעצמה את ניהול מחלקת הנדל"ן וההתחדשות העירונית. שיתוף הפעולה בין השניים מכסה מגוון רחב של נושאים הקשורים לעולם העסקים והנדל"ן.

 

קצת על המשרד.

 

מלול רפאל ושות' הנו משרד בוטיק המתמחה בליטיגציה אזרחית מורכבת ובעסקאות נדל"ן.

 

המשרד הינו משרד דינאמי המשלב ידע וניסיון רב במגוון תחומי המשפט בשילוב מקצועיות ואנושיות.

 

המשרד נוסד בשנת 2014 וחרט על דגלו מחויבות לשירות מקצועי ויעיל ללקוחותיו.

 

המשרד נהנה מיצירתיות משפטית ומקצוענות אשר מגויסים כל כולם למען לקוחות המשרד.

 

התמחותו של המשרד מקיפה וכוללת את כל תחומי המשפט האזרחי, המשפט המסחרי, לרבות דיני חברות, מיזוגים ורכישות, הסכמי השקעה, ועסקאות מקרקעין דבר המאפשר להעניק ללקוחותינו ליווי משולב ומתן פתרונות לכל צרכיהם המשפטיים. המשרד נהנה מייצוג אנשי עסקים וחברות מובילות בתחומים שונים במשק.

 

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: שדרות גיבורי ישראל 22, נתניה, ישראל

    נגישות