עו"ד אלון שליכטר

עורך דין אלון שליכטר
עורך דין אלון שליכטר

אודות עו"ד אלון שליכטר:

עו"ד אלון שליכטר גדל בעיר רמת גן, התגייס לצה"ל ושירת ביחידה מובחרת. שליכטר הינו גם יוצא משרד המשפטים. את הניסיון שלו בעולם המשפטי הוא צבר בייצוג נאשמים וחשודים, במגוון עבירות פליליות ולכל אורכו של ההליך הפלילי. משרדו, אותו הוא מנהל, דוגל בניהול התיק באופן מושכל ומחושב, תוך כדי תכנון מהלכים מדוייקים על מנת להביא לתוצאה הרצויה. למשרד שלו יש "אני מאמין" והוא; שניהול תיק, קטן כגדול, הוא אמנות בעלת רבדים ופתרונות רבים ומגוונים, אליה יש להגיע ביצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסה ובשאפתנות.

המשרד מייעץ, מייצג ומלווה משפטית נאשמים וחשודים לאורך כל ההליך הפלילי מא' עד ת'. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום ועד ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי ובערכאות המשפטיות השונות. עו"ד אלון שליכטר מציע ללקוחותיו מכלול שירותים משפטיים מקיף בתחום המשפט הפלילי לרבות הכנה לחקירה פלילית, ייעוץ וליווי משפטי במהלך החקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי בהסדר, ביטול כתב אישום, עיכוב הליכים, סיום הליך פלילי באי הרשעה, ערעור פלילי, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, ייצוג וליווי אסירים וייעוץ וייצוג משפטי לנפגעי עבירה.

משרדו של עו"ד אלון שליכטר מעניק ללקוחותיו מענה משפטי מקצועי, יסודי, יצירתי ודיסקרטי

המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר זה מקנה ניסיון מעשי מול מגוון רב של גורמים. כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.

בחינה מקצועית של התיק, מעלה את הסיכויים לקבלת התוצאה המקסימלית האפשרית על מנת לחתור לניצחון בו ירגיש הלקוח כי הוא השיג את המטרות וקיבל את ייצוג איכותי, מקצועי ומנצח.
משרד עוה"ד של אלון שליכטר, מתאים אסטרטגיה לכל תיק כבר מתחילת הייצוג, על מנת לבחור צעדים טקטיים במערכה המשפטית לה אנו צפויים, המערכה יכולה להיות ארוכה ויכולה גם להיות קצרת מועד, צריך לחשב את המסלול מראש כדי להגיע למטרה הרצויה, לכן תמיד מומלץ לבחור בייצוג כבר בתחילת הדרך (שלב החקירה המשטרתית), על מנת להבטיח שליטה מקסימלית באסטרטגיה הרצויה.

המשרד יכול לסייע במגוון מקרים, לרבות המקרים הבאים: כתב אישום, חקירה במשטרה, שחרור ממעצר, שימוע פלילי לפני הגשת כתב אישום, מחיקת רישום פלילי, חנינה מנשיא המדינה, עתירות אסירים, ועדות שליש, שלילת רישיון נשק, עבירות תעבורה, נהיגה בשכרות, עבירות מהירות, תאונות דרכים וייצוג בוועדות משמעת לסטודנטים.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: שלם 3, רמת גן, Israel

    נגישות