עו"ד אלון הראל

אודות עו"ד אלון הראל:

עו"ד אלון הראל בעל ניסיון של 15 שנים בניהול תיקים פליליים חמורים בעבירות נשק, עבירות סמים, עבירות מין חמורות, עבירות אלימות, עבירות ביטחוניות, עבירות  מרמה והפרת אמונים, תאונות קטלניות ועוד.

עו"ד הראל מומחה בליווי חשודים וייעוץ להם במהלך החקירה כדי לשמור על זכויותיהם החוקתיות, וכדי שיוכלו להתמודד עם החקירה באופן המיטבי. בתפקידו בתביעה, ליווה עו"ד הראל ופיקח על חקירות רבות בעבירות חמורות ולכן מכיר היטב את הליכי החקירה והתחבולות במהלכה.

אחרי שנים רבות כתובע וכסנגור, עו"ד הראל מומחה בניהול משא ומתן בתיקים מורכבים וחמורים, בניתוח חומר החקירה וטיעונים באולם בית הדין.

כסנגור, השיג עו"ד הראל זיכויים בתיק משמעותיים, ובדיוני המעצר שוחררו חשודים ונאשמים רבים ממעצרם.

עו"ד הראל בעל ניסיון מוכח וכיהן בתפקידים בכירים בפרקליטות הצבאית גם כסניגור וגם כממלא מקום הפרקליט הפיקודי, ומכיר היטב את המערכת המשפטית הצבאית וההנחיות המסדירות את פעולתה.

במהלך השנים רכש עו"ד הראל ידע משפטי רב והיכרות עמוקה עם מערכת אכיפת הדין הצבאית והאזרחית והיה שותף לעבודות מטה רבות (קיצור תקופות המעצר במערכת הצבאית, החלת הסדרים מותנים בתיקים פליליים צבאיים וכו'), אשר שינו את פניה של מערכת אכיפת הדין הצבאית.

ניסיונו הרב של עו"ד הראל, בתפקידיו כסנגור וכממלא מקום הפרקליט הפיקודי, מאפשרים לו להשיג תוצאות מעולות עבור לקוחותיו.

אם את/ה מעוניין/נת בייצוג משפטי מקצועי, כבר משלב החקירה, של עו"ד שמכיר את המערכת הצבאית משני צדדיה , פנה לעו"ד אלון הראל בנייד: 052-9245483

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: מצדה 7, בני ברק, Israel

    נגישות