שרעבי, נאורי, סנדלר – משרד עו"ד

אודות שרעבי, נאורי, סנדלר – משרד עו"ד:

משרדנו מתמחה בתביעות נזקי גוף וביטוח לסוגיהן לרבות תאונות דרכים, ביטוח לאומי ומימוש זכויות, תביעות רשלנות רפואית, תאונות עבודה, תאונות תלמידים, תאונות רחוב ועבירות תעבורה. ב 20 השנים האחרונות ליווה צוות המשרד מאות תביעות בנושאי פגיעות גוף קשות, תאונות קטלניות, תאונות עבודה חמורות ותביעות בגין רשלנות רפואית חמורה, להצלחה מרבית תוך הקפדה על שירות אישי, זמינות ומאבק חסר פשרות לשמירה על זכויותיהם של לקוחותיו.

 width=

 

ב – 20 השנים האחרונות טיפל צוות המשרד באלפי תביעות בגין נזקי גוף, לרבות פגיעות גוף ופגיעות קשות, תאונות קטלניות, תאונות עבודה חמורות ותביעות בגין רשלנות רפואית חמורה, להצלחה מרבית תוך הקפדה על שירות אישי, זמינות ומאבק חסר פשרות לשמירה על זכויותיהם של לקוחותיו.

במשרד שותפים עו”ד ארז שרעבי, עו”ד מיכאל סנדלר ועו”ד יצחק נאורי אשר חברו יחדיו על מנת להעניק ללקוחות המשרד את הטיפול המעמיק, האיכותי, המקצועי והמקיף ביותר תוך שמירה על כבוד ופרטיות לאורך כל התהליך המשפטי. כל תיק מנותח על ידי שלושת השותפים ומטופל במסירות ומעורבות אישית שלהם לאורך כל הדרך עד להשגת מטרות הלקוח. מדיניות המשרד היא להתאים לכל לקוח את הפתרון הנכון והמתאים למקרה שלו, בין אם מדובר בתיק קטן יותר ובין אם בתיק גדול יותר.

עורכי הדין במשרד הם  בעלי מומחיות וניסיון רב שנים בניהול תיקי נזיקין ובייצוג לקוחות אל מול כלל הערכאות המשפטיות, וועדות רפואיות, במוסד לביטוח לאומי, וועדות משרד הביטחון, משרד הבריאות וועדות של קרנות הפנסיה ועוד.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: המלאכה 18, נתניה, ישראל

    נגישות