אודות עו"ד רן רוט:

עו"ד רן רוט, בעל תואר ראשון LLB במשפטים ותואר שני MBA במנהל עסקים, חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1999 ומגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין. בנוסף לנסיונו העשיר בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, מביא עימו עו"ד רן רוט למשרד נסיון רב ועשיר בתחום העסקים, הכלכלה, המיסוי והנדל"ן, אי לכך, במקרים רבים, המיומנויות הללו נותנות למשרד יתרון עצום מול הצד השני והצלחות בתיקים קשים ומורכבים בערכאות השונות.

המשרד הינו אחד מהמובילים בתחומו. מתמחה בייצוג משפטי בבית המשפט לענייני משפחה בכל רחבי הארץ, וכן בניהול תיקים בבתי הדין הרבניים ובערכאות נוספות.

עו"ד רן רוט הינו מגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין ובכך מביא לשולחן המשא ומתן יכולות אסטרטגיות יעילות על מנת לפתור משברים בזמן הכי קצר ובתוצאות הכי טובות בטרם יגיעו לערכאות המשפטיות. המשרד רואה אל מול עיניו בראש ובראשונה את טובת הילדים ועושה את כל אשר ניתן על מנת להגיע להסדרים אשר ימזערו את נזקם למינימום האפשרי.

המשרד יעשה כל אשר ניתן על מנת לפתור את המשבר בדרך של משא ומתן. במידה שלא תהיה הבנה והסכמה בין הצדדים, יפעל המשרד בהליכים משפטיים, בנקיטת אסטרטגיה וטקטיקה נכונה ויעילה על מנת למקסם את זכויות הלקוח/ה.

כתבות בנושא עו"ד רן רוט

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת







    כתובתנו: מגדל השחר, אריאל שרון 4, גבעתיים, ישראל

    נגישות