עו"ד פלילי לירן זילברמן

אודות עו"ד פלילי לירן זילברמן:

משרד עורכי הדין לירן זילברמן עוסק בתחום המשפט הפלילי, ובעל ניסיון רב ועשיר בייצוג של נאשמים וחשודים לאורך ההליך המשפטי.

לעו"ד לירן זילברמן יכולת מוכחת בטיפול בתיקים פלילים והוא מנוסה בין השאר בדיוני הארכת מעצר, ייעוץ לפני חקירה, סגירת תיקי חקירה ועוד.

לאור עבודתו ברשויות התביעה וכבוגר הפרקליטות, לעו"ד זילברמן ישנה היכולת והכלים לטפל בסוגיות פליליות מורכבות ופשוטות כאחד.

אחת המעלות הגדולות שלנו היא הטיפול המקצועי, בייחוד בתחום מחיקת הרישום הפלילי. אנו עוסקים בשינוי עילת גניזה ומחיקה של רישומים פלילים, בהגשות של עררים וכל היוצא באלה. לנו היכולת לקדם את ההליכים הללו במהירות ובצורה היעילה ביותר כפי הנדרש במסגרת הזמן המצומצמת העומדת לרשותנו.

היכרות מעמיקה וארוכת טווח עם המערכת המשטרתית ועם רשויות המשפט, מעניקה למשרדנו את היכולת להעניק ללקוחות את השירות המקצועי והאיכותי ביותר ולאפשר להם לעבור את ההליך במהירות וביתר קלות.

 width=

עו"ד לירן זילברמן הינו בוגר פרקליטות מחוז תל אביב

ובעל אישור לשמש כסנגור צבאי בבתי הדין הצבאיים במקרים של עבירות על רקע צבאי. כמו כן אנו עוסקים בכל הקשור לעבירות עריקות ונפקדות, סמים, נשק, רכוש וכדומה.

חשוב לזכור מרבית הלקוחות, הנם אנשים טובים, נעדרי עבר פלילי וזו ההסתבכות הראשונה שלהם עם המשטרה ועם החוק.

הניסיון מלמד כי ההליך הפלילי בכלל והמעצר בפרט, מלווים בין היתר במתח וחרדה רבים, הלקוח ומשפחתו חוששים ובצדק מהלא נודע. אפעל במיידי לייעץ, לסייע ולהעניק לך ייצוג משפטי, מקצועי ורציני, עם התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

 

אפעל לשמור על כל הזכויות והאינטרסים שלכם ולייצגכם נאמנה בהליך המשפטי.

לכן, אל תהססו לפנות בכל עת, ייעוץ ראשוני חינם. התקשרו: 050-9987986

כתבות בנושא עו"ד פלילי לירן זילברמן

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: אריאל שרון 4, גבעתיים, Israel

    נגישות