עו"ד עמיחי זלצר

עורך דין עמיחי זלצר
עורך דין עמיחי זלצר

אודות עו"ד עמיחי זלצר:

עו"ד עמיחי זלצר ומשרדו: זלצר עורכי דין הינו משרד עורכי דין צעיר ודינאמי המעניק שירותים משפטיים ללקוחות פרטיים, ארגונים, חברות, גופים ציבוריים ועמותות. לקוחותינו נהנים מיחס אישי וחם, אוזן קשבת, התאמה אישית לצרכים ספציפיים והכל כמובן תוך הקפדה על מקצועיות ואמינות.

עורכי הדין במשרד זלצר עורכי דין עוסקים בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי בין השאר:

-נדל"ן –חוזים –ליטיגציה –חברות –תביעות -נזיקין -בארה"ב –ירושות –נזיקין 

עו"ד עמיחי זלצר: "משרדנו הראשי ממוקם ברמת גן ומעניק שירותים משפטיים לתושבים ולעסקים באזור המרכז,  אך לא רק – בין לקוחותינו חברות מרחבי הארץ, כמו גם לקוחות פרטיים.

בזלצר עורכי דין עושים דברים אחרת! לא מדובר בסיסמה עבורנו, אלא בדרך חיים וביישום יום יומי. אנחנו מאמינים בקשר ארוך טווח עם הלקוח שלא נותן מענה רק לצורך המידי שלו, אלא למכלול הבעיות והצרכים שעלולים להיווצר כתוצאה מהמצב אליו נקלע.

נמשיך לפעול על פי הסטנדרטים שיצרנו: הלקוחות שלנו בוחרים להישאר איתנו ולהמליץ על השירותים המשפטיים שאנו מציעים, לא רק בשל האיכות ללא פשרות, אלא גם בשל היחס האישי והחם לכל לקוח ולקוח. על כך ניתן ללמוד מההמלצות שקיבלנו.

התרומה לקהילה ולחברה היא חלק בלתי נפרד מעיסוקנו. עורכי הדין במשרד חברים בפרויקט "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין ונותן שירותים משפטיים ליחידים ועמותות שאין ביכולתם הכלכלית לשכור את שירותיו."

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: ז'בוטינסקי 7, רמת גן, Israel

    נגישות