עו"ד מקרקעין אלה רודניק


אודות עו"ד מקרקעין אלה רודניק:

איך הכל התחיל?

"בגיל 22 התקבלתי לעבודה במערכת בתי המשפט בתפקיד מנהלת ענף אמרכלות (קלדניות שופטים), מחוז תל אביב. עבדתי בתפקיד זה 7 שנים ובמהלך עבודתי במערכת בתי המשפט עשיתי תואר ראשון במשפטים ועברתי התמחות בבית המשפט לענייני משפחה אצל כבוד השופט פאול שטארק.

במהלך ההתמחות למדתי תואר שני באוניברסיטת בר אילן ובמהלכו ילדתי את בתי השנייה. לאחר קבלת רישיון עריכת הדין עבדתי במשרדי עורכי דין כשכירה במשך כשנתיים ובנוסף עבדתי על תיקים פרטיים. בתחילת דרכי עסקתי בתחום דיני המשפחה ולאחר שמיציתי את עיסוקי כעורכת דין שכירה במשרדים אחרים, החלטתי לצאת לדרך חדשה ופתחתי משרד עצמאי. כיום אני עוסקת בתחום המקרקעין על כל פניו: מכירה, קניה, שכירות, יד ראשונה, תמ"א וכד'. בנוסף אני עדיין עוסקת בתחומים מסוימים בדיני המשפחה כגון: הסכמי ממון, צוואות וירושות".

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

"הייחודיות שלי הינה מתן שירות מקצועי, אמין ואדיב ללקוחותיי. אני מסורה לעבודתי וזמינה ללקוחות בכל עת. בנוסף, הייחודיות שלי מתבטאת בכך שמערכת היחסים ביני לבין הלקוחות הינה מקצועית מחד וחברית מאידך".

מה הצעתך לרוכשי דירה מקבלן?

"לפני כשנתיים נכנס שינוי בחוק לעניין שכ"ט עו"ד בעסקאות רכישה מקבלן. בעבר רוכש דירה חוייב בתשלום שכ"ט עו"ד בסך של 1.5%-2% בתוספת מע"מ עבור שירותיו של עו"ד מטעם הקבלן שמלווה את הפרויקט אך לא מייצג את הרוכש. לעיתים התשלום הגיע לסכומים גבוהים ומנע מרוכשים רבים אפשרות לשכור עו"ד מטעמם שייצג את האינטרסים שלהם מול הקבלן. השינוי בחוק הוביל להגבלת שכר טרחה של 5,000 ש"ח + מע"מ לכל היותר. לאור השינוי אני ממליצה לכל מי שרוכש דירה מקבלן, שיקפיד לשכור עו"ד מטעמו לבדיקת הסכם הרכישה ויגן על זכויותיו".

קצת עליי

"רגעי הפנאי המעטים מוקדשים לזמן איכות עם משפחתי ועם חברים קרובים במהלך סופי השבוע".

שאיפה מקצועית לעתיד

"להמשיך לגדול ולצמוח ולהתמיד בייחודיות העסק במתן שרות מקצועי, אדיב ואמין".

עצת הזהב להצלחה: ״לא לפחד, להאמין בעצמך ואז השמיים הם הגבול!״.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: הלוחמים, Tel Aviv-Yafo, Israel

    נגישות