עו"ד יצחק מצליח

עו
עו"ד יצחק מצליח

אודות עו"ד יצחק מצליח:

משרדו של עו"ד יצחק מצליח מתמחה בזכויות יוצרים, סימני מסחר, לשון הרע, ליטיגציה ופתרון סכסוכים, ומשפט מסחרי.

עו"ד יצחק מצליח הקים את משרדו לאחר 25 שנות ניסיון בתפקידי מפתח שונים, בחברות IT  כגון IBM  ובתפקידי הנדסה וייעוץ לחברת החשמל, למחלקה המשפטית של חח"י ולתע"ש.

במסגרת פועלו, הקים ב 2002 את SDM Information Systems Ltd (ישראל ואנגליה), חברה המלווה פרויקטים מורכבים בשיתוף עם VAR מבית SAP בישראל. ב 2018, יצאה החברה עם PINYATA – מיזם חדשני להנגשה של מידע עסקי .

כעורך דין בעל תואר ראשון בהנדסה כימית מהטכניון ותואר שני במנהל עסקים, לצד ניסיון עשיר בתפקידים ניהוליים בכירים, יצחק משלב בפרקטיקה המשפטית, היבטים יישומיים רבים באופן טבעי. יתרון זה מבדל אותו מעורכי דין אחרים. הידע והניסיון שלו המון פעמים מאפשרים קבלת החלטות המחוברת לשטח ולא רק מעוגנת בתיאוריה.

עו"ד מצליח, "אנו חיים בעידן בו כבר לא מספיק להתמחות בתחום אחד. אנשי המקצוע המבוקשים ביותר, הינם אלו המשלבים ידע וניסיון במספר תחומים ויודעים לקבל החלטות על סמך שילוב זה. אנו חיים בעולם מולטידיסיפלינרי. בהיבט המוליטידיסיפלינרי, ההיסטוריה שלי היא הערך המוסף של המשרד. אני מחזיק בידע של מנהל עסקים, ייעוץ ארגוני ומחשובי, ניסיון בטכנולוגיה והנדסה כימית. כל אלו תחת התמחות בעולם החוק והמשפט.".

 

 

 

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: רחוב הארבעה 28, תל אביב, מגדלי הארבעה, מגדל צפוני, רחוב הארבעה 28, קומה 5, תל אביב, 6473925

    נגישות