עו"ד ומגשרת רונית א. זיסמן

אודות עו"ד ומגשרת רונית א. זיסמן:

מאז לימודיה והסמכתה, עבדה במשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, ועמדה בראש משרד עצמאי.

עם כניסתו לתוקף של "החוק להסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה", הקימה עם עו"ד שני את מרכז "גישור פרטי", שנותן מענה לצדדים שנמצאים בסכסוך משפטי בתוך המשפחה ומעדיפים לטפל בסכסוך בדרך הסכמית-שיתופית על פני מסגרת שיפוטית. שנים של שיתוף פעולה עם עו"ד שני הובילו להחלטתה למזג את כלל פעילות משרדה עם משרדו, ויחד הקימו חברה רשומה לעריכת דין ומרכז לגישור.

לעו"ד א. זיסמן ניסיון רב בניהול הליכים רבים בתחום משפט המשפחה, ייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים – על הקשת הרחבה של הנושאים הנדונים בערכאות אלה. בכל זאת, היא תמיד מדגישה כי הסכמים הם הדרך המועדפת ליישוב סכסוך משפטי במשפחה, שכן אלו מותאמים אישית לצדדים, ומשום שהם גובשו בשיתוף מלא ובמחויבות של הצדדים – הם גם ממומשים טוב יותר במציאות. לכן מוקדש פרק משמעותי מעבודתה לעריכת הסכמי גירושים, הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים והסכמי הורות עם או בלי זוגיות.

עו"ד א. זיסמן דוגלת בהנגשת הידע המשפטי לציבור ומקפידה לשלב עבודה התנדבותית במסגרת עיסוקיה. כמו כן, עו"ד א. זיסמן מעניקה סיוע משפטי בתחום המשפחה במסגרת "שכר מצווה" – סיוע משפטי למעטי יכולת של לשכת עורכי הדין בישראל.

עו"ד א. זיסמן היא אם ורעיה (תחגוג בקרוב 30 שנות נישואים), דוברת עברית כשפת אם, אנגלית וגם בולגרית ברמה גבוהה מאוד.

כתבות בנושא עו"ד ומגשרת רונית א. זיסמן

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: ויצמן‬ 2, תל אביב יפו, Israel

    נגישות