עו"ד גליה רוזנבוים – טירן

עורך דין גליה רוזנבוים - טירן
עורך דין גליה רוזנבוים – טירן

אודות עו"ד גליה רוזנבוים – טירן:

עו"ד גליה רוזנבוים-טירן

בוגרת הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל-אביב, הוסמכה כעורכת דין בשנת 1991. עו"ד רוזנבוים-טירן הינה מגשרת מוסמכת.

עו"ד גליה רוזנבוים – טירן ייצגה לאורך השנים מאות תובעים, נתבעים וחברות ביטוח, באחוזי הצלחה גבוהים מאוד. היא בעלת ניסיון רב בניהול תביעות בבתי המשפט, לרבות חקירות של עדים ורופאים מומחים, ניהול משא ומתן והערכת סיכונים.

כספורטאית בנשמתה, שמשתתפת בתחרויות ספורט סיבולת למרחקים ארוכים, עו"ד רוזנבוים-טירן מוצאת הרבה מן המשותף בין ספורט הסיבולת, לניהול תביעות נזיקין. גם במשרד עורכי הדין בו היא שותפה, היא מביאה לידי ביטוי את יכולות ההתמדה, החתירה קדימה לעבר המטרה והשאיפה המתמדת להישגיות ולניצחון.

גליה, ילידת קיבוץ עין השופט, נשואה ואם לשלוש בנות, מתגוררת בגבעתיים. בשעות הפנאי היא עוסקת בספורט סיבולת למרחקים ארוכים: שחיה, רכיבה על אופני כביש וריצה. גליה משתתפת קבועה בתחרויות חצי איש ברזל בארץ ואיש ברזל בחו"ל.

 

טירן-פז ושות' משרד עורכי דין

אודות משרד עורכי דין טירן פז

עורכות הדין אביטל פז וגליה רוזנבוים–טירן, שתי השותפות שעומדות בראש המשרד, וותק של יותר מ-22 שנה בכל תחומי הנזיקין והרשלנות הרפואית.

משרדנו מייצג תובעים בתביעות נזיקין בעקבות רשלנות רפואית, תאונות דרכים, חבויות, ביטוח לאומי ופוליסות ביטוח: אובדן כושר עבודה, סיעוד, בריאות, תאונות אישיות, ביטוח תלמידים וכו'.

השותפות במשרד יצגו בעבר חברות ביטוח ורופאים רבים שנתבעו בתביעות רשלנות רפואית. כיום, כחלק ממדיניות המשרד, אנו כלל לא מייצגים חברות ביטוח. כך מתאפשר לנו להשתמש בניסיון הרב שצברנו ולעמוד מולן בבית המשפט, ללא כל חשש לניגוד אינטרסים.

ההיכרות רבת השנים שלנו עם שני הצדדים של המערכת מעניקה לנו יתרון משמעותי בניהול התביעות המורכבות, שבהן מטפל המשרד. במהלך עבודתנו הקמנו גם רשת ענפה של קשרים מקצועיים עם מיטב המומחים הרפואיים, שעומדת לרשות לקוחותינו לצורך קבלת חוות דעת רפואיות.

אנו מעורבים אישית בכל תביעה ומחויבים לשירות מקצועי ואיכותי לכל לקוח, ברגישות הראויה וללא פשרות.

לאורך השנים ייצגנו בהצלחה אלפי נפגעים, עזרנו להם למצות את כל זכויותיהם ולקבל את הפיצוי המקסימלי המגיע להם.

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: ז'בוטינסקי 35, רמת גן, ישראל

    נגישות