אודות עו"ד גיא קדם:

גיא קדם, משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק עם התמחות בייצוג בבתי משפט ובייעוץ בתחומי המשפט המסחרי והעסקי, בקניין רוחני ובדיני אינטרנט וטכנולוגיה.

המשרד מומלץ על ידי מגזין 500 Legal הבינלאומי כאחד המובילים בישראל בתחום הקניין הרוחני.

עו”ד גיא קדם מייסד המשרד הוא בעל רקורד מוכח בייצוג בתיקים מורכבים בבתי המשפט בכל הערכאות, לרבות בית המשפט העליון (כולל בג”צ), בית המשפט לעניינים מנהליים ובית הדין הארצי לעבודה. בנוסף, לעו”ד גיא קדם יש ידע עשיר וניסיון מוכח רב שנים בליווי עסקאות מסחריות מקומיות ובינלאומיות.

עו”ד גיא קדם הינו יוצא יחידה 8200, יחידה מטכ”לית לאיסוף מודיעין אותות (סיגינט) ופענוח צפנים, שם הוא רכש היכרות מעמיקה עם עולם המחשוב והטכנולוגיה העילית. רקע טכנולוגי זה מחזק את היכולות המקצועיות של המשרד לייעץ ללקוחותיו בתחומי המשפט והטכנולוגיה, בדגש על פרוייקטים עם מורכבות טכנולוגית גבוהה.

קניין רוחני – התמחות של שנים רבות וידע רב בבניית אסטרטגיות בישראל ובחו”ל להגנת זכויות יוצרים, סימני מסחר, מדגמים ופטנטים. ניסיון מוצלח ומגוון בהגנה על מוניטין עסקי, על סודות מסחריים ותעשייתיים, על אפליקציות סלולאריות, על תוכנה ומיזמי אינטרנט, והגנה על פורמטים טלוויזיוניים.

דיני אינטרנט וטכנולוגיה – רקורד עשיר בייעוץ לאתרי אינטרנט מסחריים בנוגע לסיכונים משפטיים ברשת, ליווי אתרי סחר אלקטרוני והתאמתם לדיני הגנת הצרכן באינטרנט, וכן הגנה על פרטיות גולשים.

משפט מסחרי ועסקי – ניסיון מוכח בייעוץ ללקוחות בחוזים מורכבים ובעסקאות מול גורמים מישראל ומחו”ל, ליווי מיזמים עסקיים, ניסוח הסכמי השקעה והסכמים בין בעלי מניות, טיפול בהסכמי רישוי, שיווק והפצה, הכנת חוזי עבודה ואופציות עם בכירים, ועוד.

דיני מכרזים ומשפט מנהלי – ניסיון רב בייעוץ למתמודדים במכרזים ציבוריים של הממשלה והרשויות המקומיות, ייעוץ בענייני רגולציה ממשלתית, וייצוג בעתירות לבתי המשפט לעניינים מנהליים.

עו”ד גיא קדם פרסם בארץ ובחו”ל שורה של מאמרים מקצועיים בתחומי התמחותו, כולל באתר DataGuidance.com  הבריטי, אחד ממאגרי המידע המשפטי המובילים בעולם.

מייעץ ומספק שירות משפטי בשפות עברית, אנגלית ורוסית.

כתבות בנושא עו"ד גיא קדם

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: בר כוכבא 23, בני ברק, Israel

    נגישות