פרויקט יום העצמאות של אוביטר

תעודת זהות עסקית

רפאל ציק

עו"ד פלילי רפאל ציק
שנת הקמה: 2017
WhatsApp Image 2020-04-21 at 19.23.52

צרו איתי קשר

תחום ההתמחות שלי

תחום התמחות שלי הוא במשפט הפלילי, הכולל ייצוג בתיקים פליליים, ייצוג במעצרים, ייעוץ טרם חקירות במשטרה, מחיקת רישום פלילי. ליווי אסירים במאסר מול שב"ס, עתירות אסירים, ייצוג בוועדות שחרורים. אני עוסק בתחום הפלילי על כל רבדיו, לרבות עבירות סמים, עבירות המתה, עבירות אלימות, עבירות אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות מרמה, עבירות רכוש וצווארון לבן. אין תיק שלא מסקרן אותי, ולכן אני עובר על התיק מספר פעמים מהתחלה ועד הסוף, בכדי לבחון אותו ולבדוק את הפגמים והכשלים שיש בו ואני מאמין שרק כך אצליח להביא את התוצאה הכי טובה ללקוח.

הראשון שנתן לי הזדמנות

הראשון שנתן לי הזדמנות

התמחיתי בפרקליטות מחוז מרכז-פלילי. את השנה הראשונה בטרום ההתמחות, עשיתי אצל עו"ד איריס פיקר שלימדה אותי ברגישות, בחן, בסבלנות ובמקצועיות איך עובד המשפט הפלילי. הכנתי איתה כתבי אישום, בקשות מעצר, הכנת תיקים להוכחות, הכנת עדים, הכנת החקירות במשפט, ועדות שחרורים וימי מוקד שבמסגרתם נשמעים המון תיקים ביום אחד בעניינים שונים של הקראות, גישורים פליליים, הכרעות דין, טיעונים לעונש ושימוע גזרי דין. בשנה השנייה, התמחיתי בנוסף לעו"ד איריס פיקר, גם אצל עו"ד אורלי שרגנהיים, שממנה למדתי במקצועיות רבה ובמסירות גדולה, איך להכין תיקים להוכחות, הכנת ערעורים פליליים, הכנת תיקים לוועדות שחרורים ומענה לעררים פליליים.

המשרד האחרון שבו הייתי שכיר

לא הייתי אף פעם שכיר, מאחר והחלטתי לקפוץ קפיצת ראש הישר למים העמוקים ופתחתי את המשרד שלי בשנת 2017, במגדל בסר 4.

ההארה

כבר בעת לימודי המשפטים שאפתי להוביל בתחום המשפטי ובמסגרת הקליניקה המשפטית, התקבלתי לתפקיד של עוזר משפטי לכבוד השופט נחום שטרנליכט בבית המשפט השלום בפתח תקווה. שם למדתי על עבודתו של השופט, ועל איך מכינים פסק דין ואף כתבתי פסק דין.

התיק הראשון שלי

התיק הראשון שקבלתי, היה תיק של לקוח שאיים על אשתו איומים חמורים וקשים, החלטתי ביחד עם שותפי לנהל הוכחות בתיק והצלחנו בהצלחה גדולה לזכות את הלקוח.

התשלום הראשון שלי

קניתי מתנה צנועה לאשתי שבזכותה כל זה יכל להתגשם

טיפ קטן ואישי לעורך הדין המתחיל שרוצה להקים משרד

טיפ קטן ואישי שלי לעורך דין שרוצה להקים משרד: להיות מקצוען עד הסוף, שזה אומר לעבור על כל התיק ולחפש את הטעויות של הצד השני. בנוסף חשוב מאוד לתת תמיד מענה אדיב ללקוח.

נגישות