פרויקט יום העצמאות של אוביטר

תעודת זהות עסקית

חג העצמאות האישי של עו״ד רלי אבישר רווה

משרד עורכת דין רלי אבישר רווה.
שנת הקמה: 2008
FO9A5126_copy

צרו איתי קשר

תחום ההתמחות שלי

התחום הפלילי על כל רבדיו
ותק במקצוע: 17 שנים

הראשון שנתן לי הזדמנות

הראשון שנתן לי הזדמנות

את ההתמחות שלי ביצעתי במחלקה הפלילית של פרקליטות מחוז מרכז ושם נחשפתי לפרקטיקה של העולם הפלילי – שלל תיקים פליליים בדרגות חומרה שונות, כאשר בפרקליטות התאפשר לנו להופיע בדיונים מסויימים בבתי משפט השלום. עם המאמנת שלי, ד"ר ורדה בן שחר, (שלימים הפכה להיות שופטת בבית משפט שלום בראשל"צ וכבר פרשה מכס השיפוט) סייעתי בטיפול בתיקים משמעותיים בעבירות חמורות בבית המשפט המחוזי ובהליכים פליליים מגוונים.

המשרד האחרון שבו הייתי שכיר

עם סיום התמחותי התחלתי לעבוד כשכירה במשרדו של עו"ד אלי כהן, מי שהיה לי מנטור והפך להיות כמו משפחה. לאחר חמש שנות עבודה במשרד, הרגשתי שהגיע הזמן לפרוש כנפיים ולפתוח משרד עצמאי, שיהיה שייך לי ובו אני אנווט את הספינה.

ההארה

התחושה בעצמאות היא תחושה של חופש בהרבה מאוד מובנים יחד עם אחריות גדולה מאוד. היכולת והאמונה שאין אדם טוב ממך לנהל את עצמך, לאפשר לעצמך במהלך הדרך לכבוש יעדים, להגשים חלומות, שאיפות ומטרות ולעשות זאת בדרך הייחודית לך. הידיעה כי הדרך פעמים רבות חשובה לא פחות ולעיתים אף יותר מהמטרה הסופית. הלמידה והתפתחות לאורך השנים, מייצרת בכל פעם מטרות אחרות, שונות, נוספות אשר מעצימות אותי וגורמות לי לעבור לאתגרים הבאים ולחלומות חדשים.

התיק הראשון שלי

אני זוכרת שני תיקים שקיבלתי מיד עם יציאתי לעצמאות – הראשון – סכסוך עסקי שהוביל לתלונה במשטרה של אחד השותפים והגשת כתב אישום כנגד האחר, תיק עם הרבה מאוד חומר משפטי, שלאחר שורה של דיונים משפטיים ופגישות הוביל למחיקת כתב האישום כנגד הלקוח אותו ייצגתי. השני – לקוח אשר בעבר מחקתי לו כתב אישום בגין עבירות אלימות לכאורה שביצע כנגד המאהבת שלו, כאשר התברר שהיא העלילה עליו, הגיע אלי מיד לאחר שפתחתי את המשרד עם כתב אישום נוסף ובו לכאורה איים ותקף שוב את אותה מאהבת (שלאחר התיק הראשון הצהיר ונשבע שלעולם לא יחזור לכל קשר איתה). התברר כי הלקוח שלי, חזר גם חזר למאהבת לאחר מחיקת כתב האישום בפעם הראשונה, ולאחר תקופה מסויימת כאשר נתגלעו ביניהם מחלוקות, הגישה כנגדו שוב תלונה במשטרה. בסופו של יום, במסגרת שורה של פעולות שנעשו הושגו ראיות המוכיחות כי אין אמת בתלונה וכתב האישום החדש נמחק שוב, דבר שהיה מורכב לאור העובדה שקשה מאוד לחזור מכתבי אישום בתיקים שעניינם אלימות במשפחה, בוודאי ובוודאי כאשר מדובר בפעם שניה. גם בפעם השניה, לאחר מחיקת כתב האישום, אמר לי הלקוח שהפעם הקשר בינו לבין המאהבת הסתיים ולתמיד. עם זאת, אשתו שסלחה לו בפעם הראשונה כבר לא סלחה בפעם השניה והשניים התגרשו. כיום, מעבר לניהול המשרד שלי וייצוג לקוחותיי, אני חברת ועדת מחוז מרכז של לשכת עורכי הדין ויו"ר (משותפת) של הפורום הפלילי במחוז מרכז. במסגרת הועדה אנו אחראים לעריכת ימי עיון לציבור עורכי הדין, מענה וטיפול בפניות עורכי הדין של המחוז בתחום הפלילי ועוד.

התשלום הראשון שלי

את כל הסכום השקעתי חזרה במשרד שהקמתי

טיפ קטן ואישי לעורך הדין המתחיל שרוצה להקים משרד

שמרו על היושרה שלכם, מול עצמכם, מול קולגות ומול הלקוחות, אל תרשו לעצמכם ללכת שולל

נגישות