פרויקט יום העצמאות של אוביטר

תעודת זהות עסקית

עו"ד שרית קרן

שרית קרן, משרד עורכי דין.
שנת הקמה: 2014
WhatsApp Image 2020-04-27 at 17.44.27 (1)

צרו איתי קשר

תחום ההתמחות שלי

ליטיגציה אזרחית מסחרית- ייצוג בבתי משפט, דיני חברות- ליווי וייעוץ שוטף של חברות, דיני אינטרנט, דיני תיירות, לשון הרע
ותק במקצוע: 10 שנים

הראשון שנתן לי הזדמנות

הראשון שנתן לי הזדמנות

התמחתי במשרד בוטיק בתחום הליטיגציה האזרחית- זאב שרף ושו"ת.

המשרד האחרון שבו הייתי שכיר

ארבע שנים הייתי שכירה אצל עו"ד גלעד נרקיס, משרד מוכר ומוביל

ההארה

אחת ההחלטות הכי טובות שעשיתי בחיי, היתה לפני כשש שנים, דניאלה בתי הבכורה, בת שנה וחצי, ובעודי בהריון עם גבריאל, עזבתי משרד מוביל- ופתחתי משרד עצמאי. זה הדבר הכי טוב שעשיתי מבחינה מקצועית ועסקית

התיק הראשון שלי

אתר סחר אלקטרוני שנתבע על ספאם בסך של 75,000 ש"ח. בתביעה זו הצלחתי להביא לדחיית התביעה על הסף, תוך חיוב התובע בהוצאות לדוגמא. למעשה תביעה זו, הייתה לאבן דרך בקריירה המקצועית שלי, שכן שמתי לעצמי מטרה, להיאבק בכל אותן תביעות סרק המוגשות כיום לבתי משפט כנגד חברות אתרי סחר אלקטרוני. מכאן, למעשה, ולאחר ניהול תביעות רבות בתחום הסחר האלקטרוני, קיבלתי את הכינוי- "לוחמת החברות". תעשיית התביעות כנגד חברות וביניהם אתרי סחר מקוון, מאיימת על עצם קיומן של חברות קטנות ובינוניות, וכאן אני מצליחה להביא לדחיית תביעות הסרק כנגד בעלי האתר הסחר האלקטרוני. מאחורי כל חברה כזו, עומדים עובדים ובני משפחה וכל תביעת סרק שכזו יכולה להביא את החברה לחדלות פירעון. כאן אני מתייצבת להגן על החברות, ושאני מצליחה להביא לדחיית התביעה, אני מרגישה שהגשמתי את השליחות שלי שכן הצלתי עסק שמפרנס משפחות ותורם לכלכלה.

התשלום הראשון שלי

שמתי כמקדמה על משרד חדש ששכרתי כעצמאית והייתי עושה זאת שוב

טיפ קטן ואישי לעורך הדין המתחיל שרוצה להקים משרד

לאהוב את מה שאתה עושה, כי בלי הלב, זה לא הולך. לקום בבוקר, לשתות קפה ולתת את הלב והנשמה. לא לוותר, להיות מקצועי, נחוש ופרפקציוניסטי.

נגישות