פרויקט יום העצמאות של אוביטר

תעודת זהות עסקית

עורכת הדין לילך יחזקאל

עו"ד לילך יחזקאל

צרו איתי קשר

תחום ההתמחות שלי

נזיקין, ביטוח וביטוח לאומי. אני עוסקת בעיקר בתביעות נזקי גוף עקב תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות רשלנות, ייצוג נפגעים בוועדות רפואיות של ביטוח לאומי, תביעות ביטוח תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה, תאונות תלמידים ועוד. תחום הנזיקין והביטוח הוא תחום רחב ומעניין. כבר בלימודי המשפטים שלי, עבדתי במשרדי נזיקין וידעתי שזה יהיה תחום ההתמחות שלי.
ותק במקצוע: קרוב לעשר שנים אני עוסקת בתחום. בנוסף עבדתי מספר שנים בחברת ביטוח בתפקיד מסלקת תביעות.

הראשון שנתן לי הזדמנות

הראשון שנתן לי הזדמנות

התקבלתי לעבודה כטרום מתמחה אצל עו״ד משה שוחטמן

המשרד האחרון שבו הייתי שכיר

חברת ביטוח גדולה

ההארה

מאז ומתמיד ידעתי שאפתח משרד המייצג תובעים. הרגשתי שצברתי מספיק ניסיון ואני יכולה סוף סוף להגשים את החלום שלי. כמו כן, קיבלתי תמיכה ממשפחתי ומבעלי. אני אוהבת מאוד את העבודה שלי, אני אוהבת לעזור לאנשים לקבל את הזכויות המגיעות להם וכמובן, לקבל פיצוי כספי ראוי עבור הנזק שנגרם להם. תמיד ראיתי בעבודה זו שליחות למען צדק חברתי, וכל תיק שאני מצליחה בו , נותן לי תחושת סיפוק גדולה.

התיק הראשון שלי

התיק הראשון שהגיע אלי הוא של אדם מבוגר, שנפגע לפני מספר שנים בתאונת "פגע וברח" בזמן רכיבה על אופניו. הוא ניסה מספר שנים לקבל מענה, אך לא כל כך ידע למי לפנות ומה עליו לעשות. הוא הציג בפניי פניות מטעמו שלא נענו ולא האמין שיקבל דבר בגין נזקיו. כעבור מספר חודשים, לאחר טיפול מסור ועקבי מצדי, הלקוח קיבל פיצוי כספי. הצלחה זו דרבנה אותי להמשיך לעסוק בתחום זה.

התשלום הראשון שלי

רכשתי לעצמי לפטופ חדש ודק, עניין של נוחות ויעילות בעבודה

טיפ קטן ואישי לעורך הדין המתחיל שרוצה להקים משרד

לחלום בגדול, להעז לקחת סיכונים ולהיות מוכנים לעבודה קשה. בנוסף, לא להפסיק ללמוד ולהתמקצע, להיפגש עם קולגות לצורך שיתופי פעולה ולא לקחת כל תיק וכל לקוח, ללמוד לפרגן לקולגות ולכבד אותם. להתייחס לכל לקוח בצורה מכבדת, סבלנית וסובלנית.

נגישות