פרויקט יום העצמאות של אוביטר

תעודת זהות עסקית

עו"ד כרמית שחיבר

כרמית שחיבר ושות' משרד עורכי דין
שנת הקמה: 2012
WhatsApp Image 2020-04-21 at 22.15.30

צרו איתי קשר

תחום ההתמחות שלי

נדל"ן ואזרחי
ותק במקצוע: אני עורכת דין כבר 9 שנים, בעוד ילדות בשכבה שלי בבית הספר היסודי חלמו להיות נסיכות או פיות אני ידעתי ודיברתי על כך שאהיה עורכת דין.

הראשון שנתן לי הזדמנות

הראשון שנתן לי הזדמנות

התחלתי בתחום הנדל"ן לפני כ-15 שנים כמתווכת נדל"ן. כך גם הצלחתי לממן את לימודי המשפטים בפקולטה וגם לקבל ערך מוסף מזווית ראיה נוספת בתחום אותו אני מעניקה ללקוחותיי בייעוץ נדל"ני שאינו רק בתחום המשפטי. הראשון שנתן לי הזדמנות: (אצל מי התמחתי) משרד בן יעקב, שוימר, דולב & קרת משרד משרד מדהים ומוביל בתחום האזרחי – מסחרי- רשויות, נדל"ן והוצל"פ שפתח בפניי את הדלת לטרום התמחות, התמחות ונותרתי שם שנה כשכירה. המשרד ייצג גופים רבים, רשויות מקומיות, חברות סלולאריות, נדל"ן בארץ ובחו"ל ונחשב לאחד הטובים בתחומי העיסוק. כמתמחה אני זוכרת היטב את הדגש שנתנו ללא הרף על טיב הכתיבה וההופעה בבתי המשפט. גם אם לעיתים עיצבן שמתקנים ושמים דגש על רמת הפסיק בכתבי הטענות למדתי מכך המון ואסירת תודה על כך. התלוותי בתחילה לשותף הבכיר עו"ד חיים בן יעקב שהינו אחד הליטיגטורים הכי טובים שפגשתי, למדתי ממנו המון טכניקות חקירה נגדית באחד מתיקי הענק שהמשרד ייצג בתיק מעילה של הבנק כנגד עובדיו ומנהל הסניף. כשחבריי לספסל הלימודים דיברו על כך שבעת ההתמחות חשים היררכיה יכולה לומר שמיד עם כניסתי חשתי שנכנסתי למשפחה גדולה, חמה, תומכת וביצעתי שם רק עבודות משפטיות ולמדתי המון, הרבה ממה שאני היום זה בזכות המשרד וכל אחד מהשותפים (חיים בן יעקב, עמית שווימר, מני דולב ואלחנן קרת) שהם מוכשרים ברמות ומעל הכל בני אדם.

המשרד האחרון שבו הייתי שכיר

משרד בן יעקב, שוימר, דולב & קרת. עבדתי שנה כעו"ד שכירה בתחום האזרחי, מסחרי ונדל"ן.

ההארה

אחרי שנה כעו"ד שכירה הרגשתי שמשהו לא ברור בוער בי, והיה לי רצון עז לקפוץ למים העמוקים ולפרוץ כל תקרת זכוכית הניצבת מעל ראשי ולקבל את החופש והעצמאות שמאוד חשובים עבורי.

התיק הראשון שלי

ריטיינר של חברת סלולר מהיום הראשון שיצאתי לעצמאות

התשלום הראשון שלי

קניתי רכב מסוג לקסוס Gs300

טיפ קטן ואישי לעורך הדין המתחיל שרוצה להקים משרד

החשוב מכל הוא לשמור על רמת מקצועיות גבוהה, אמינות, שירותיות, זמינות,  ואז כל השאר היסטוריה.לקוחות מגיעים מפה לאוזן ואז נוצר מעגל קסמים והלקוחות הללו הם הלקוחות הטובים ביותר.

בנוסף ממליצה לקחת רק תיקים בתחום המומחיות ולא להיות עו"ד לא ממוקדים הקופצים על כל פרסום של תיק שאינו בתחום המומחיות שלהם. תעזו ותפרצו גבולות!

נגישות