פרויקט יום העצמאות של אוביטר

תעודת זהות עסקית

סיון אלה-לוי, עורכת דין

סיון אלה-לוי – משרד עו"ד וגישור
WhatsApp Image 2020-04-22 at 17.23.41

צרו איתי קשר

תחום ההתמחות שלי

עורכת דין משנת 2010 ובעלת משרד עורכי דין וגישור הממוקם באיזור השרון ובעל מומחיות בתחום דיני משפחה, גירושין, גישור וירושה.
ותק במקצוע: 10 שנים

הראשון שנתן לי הזדמנות

הראשון שנתן לי הזדמנות

עו"ד ציון סמוכה היקר, מבכירי וותיקי עורכי הדין בארץ העוסקים בתחום דיני המשפחה והאישות. היקף התיקים הגדול בהם טיפלתי משך מספר שנות עבודה במשרדו של עו"ד סמוכה, במקביל לעבודה צמודה עמו, חשף אותי לאינספור מקרים וסוגיות מעולם דיני המשפחה וכן, לאופן עבודתו האנושי של עו"ד סמוכה, ממנו למדתי את היסודות החשובים ביותר לעיסוקי כיום.

המשרד האחרון שבו הייתי שכיר

עו"ד ציון סמוכה

ההארה

הרגע שבו היה לי ברור שאני חייבת לצאת לעצמאות הוא הרגע שבו הבנתי שפיתחתי סגנון משלי במסגרת ניהול התיקים והסוגיות המשפטיות. סגנון שנשאר נאמן לי ולאג'נדות שלי ושבאמצעותו אני הופכת את מלאכת הייצוג בתיקים למוצלחת בזכות עצמי ובזכות העבודה שלי ולא תחת משרד כלשהו. היציאה שלי לדרך עצמאית, בדומה להרבה החלטות משמעותיות שלקחתי בחיי, הגיעה מעכשיו לעכשיו וברגע שהחלטתי זאת התחלתי בדרכי העצמאית כעבור מספר שבועות. באופן כללי, אני אדם שממעט להתייעץ עם הסובבים אותו בעניין החלטות משמעותיות כאלה ואחרות. האינטואציות הפנימיות שלי מספיקות לי לצורך קבלת החלטות וכך היה גם במקרה זה.

התיק הראשון שלי

התיקים הראשונים שבהם עסקתי היו תיקים סוערים ביותר, שזרקו אותי למים העמוקים מכל הבחינות. מדובר היה במספר תיקי גירושין מסועפים ומורכבים – הן מבחינת הסוגיות המשפטיות שהיו מעורבות בהם והן מבחינת הסוגיות הרגשיות שהיו מעורבות בהם והן מבחינת היקף ומורכבות העבודה שנדרשה בהם.

התשלום הראשון שלי

טיפ קטן ואישי לעורך הדין המתחיל שרוצה להקים משרד

טיפ קטן ואישי לעורך הדין המתחיל שרוצה להקים משרד – צא לדרך עצמאית רק אם אתה מרגיש שהעצמאות הזו בוערת בך. צא לדרך עצמאית רק לאחר שגיבשת לעצמך תחום משפטי שבו אתה מוצא את השליחות האישית שלך. הקשב בעיקר לעצמך ונסה לסנן רעשי רקע מיותרים. בהצלחה ❤️

נגישות