ארכיונים: Independence People

Independence People

ההחלטה להפוך לעצמאי/ת אינה החלטה שיש לקחת ברגע. חשוב ללמוד מה נדרש מעצמאי/ת בשלב הקמת משרד. לבחון כלכלית מה העלויות הצפויות, מה החוזק הכלכלי לתקופה הראשונה, האם את/ה בנוי/ה לעבוד לבד או בחברה, מה הצד הצד השני בחייך (ככל שיש בן/בת זוג) חושב ומרגיש כלפיי ההחלטה, היכן נכון למקם המשרד, האם את/ מעוניין להתמקצע בתחום אחד או יותר, כיצד את/ה מתכוון לשווק עצמך והמקורות. בגדול – חשיבה עמוקה והרבה בדיקות מראש

Independence People

אל תקשיבו לאחרים. תלכו אחר הלב שלכם. כמו שאני עשיתי. אם רק תאמינו בעצמכם תוכלו להגיע רחוק. כי אם לא תאמינו בעצמכם באמת מבפנים שום דבר משמעותי לא יקרה. מי שטוב יצליח בכוחות עצמו. יש מקום לכולם. תלמדו, תשאפו, תחלמו ובסוף- תגשימו! זה שווה הכל. אל תפחדו מהלא נודע.

Independence People

צא לדרך! באחת השיחות עם הבוס הקודם שלי שיתפתי אותו בחששות שלי בפתיחת משרד ואמרתי לו איך אפתח משרד זה לא שיש לי לקוחות שעכשיו מחכים לי מחוץ לדלת… הוא אמר לי, כשתהיה לך דלת, את תראי שיחכו לך שם לקוחות. וזה משפט שאימצתי מאותו הרגע ומעבירה אותו הלאה.

Independence People

לשאוף תמיד להרחיב את הידע והמקצועיות ולהשקיע בלקוחות במתן שירות מקצועי ואדיב ולזכור כי לקוח מרוצה תמיד יהיה שגריר של משרדך.

עו"ד דן זילברמן - מאגר עורכי דין

אל תתבייש להתייעץ, להיעזר ולצרף עו"ד בעלי נסיון רב יותר בתחום, גם אם זה עולה בחלק משכ"ט כי אתה תרוויח הרבה יותר.

Independence People

לאהוב את מה שאתה עושה, כי בלי הלב, זה לא הולך. לקום בבוקר, לשתות קפה ולתת את הלב והנשמה. לא לוותר, להיות מקצועי, נחוש ופרפקציוניסטי.

Independence People

למרות שיצאת לעצמאות אין זה אומר שסיימת ללמוד. תעזר בקולגות ותיקים ממך, תיצור שיתופי פעולה, תלמד ותתמקצע כדי להיות הכי טוב.

עו"ד יעל סולקין לביא

לעבוד קשה , לא לעגל פינות , חשובה העצמאות המקצועית, שיקול הדעת שיהיה חופשי מאינטרסים.מקום שאין איש אהיה אדם  . כפי שאנו היינו רוצים שינהגו בנו כלקוחות כך  ננהג עם לקוחותינו נעשה ונצליח , דוגמא אישית ותרומה לקהילה . לתת מעצמך לבאים אחריך מהידע , מההבנה מההצלחות וגם מהכשלונות

עורך דין חיה אביסרור שמעוני

אל תוותר על מקצועיות , תתמקצע בתחום בו אתה עוסק ותהיה הכי טוב שאפשר. אל תתמחה במספר תחומים ותהיה בינוני. ודבר נוסף- שערכים כגון, יושרה, שירותיות, ומקצועיות יהיו נר לרגליך.

Independence People

עצמאות- אתגר וריגוש יומיומי, עבודה סביב השעון, גילוי עצמי, ניצול מלא של כל הכישורים שניחנתי בהם, מתח קבוע, אהבת המקצוע,מחויבות אינסופית ללקוחות, למידה- ואם הייתם שואלים אותי שוב- בוודאי שהייתי עושה זאת שוב.

Independence People

אם צברת ניסיון מקצועי מספק, אם זה בוער בך ויש לך את היכולת לייצג לקוח במקצועיות, ברהיטות ובלהט בתחום בו אתה עוסק – צא לדרך מבלי לחשוש ועם כל הכח.

Independence People

אני אוהבת מאוד את העבודה שלי, אני אוהבת לעזור לאנשים לקבל את הזכויות המגיעות להם וכמובן, לקבל פיצוי כספי ראוי עבור הנזק שנגרם להם. תמיד ראיתי בעבודה זו שליחות למען צדק חברתי, וכל תיק שאני מצליחה בו , נותן לי תחושת סיפוק גדולה.

Independence People

תחום דיני המשפחה והירושה הנו תחום רגיש המצריך מהעוסקים בו רמת מיומנות ומקצועיות. מדובר בתחום המאגד תחתיו את מרבית תחומי חייו של האדם, מערב בו ילדים ובני זוג והינו בעל השפעה מכרעת על חייו.
במשרדנו, מותאמת לכל לקוח אסטרטגיה הייחודית לו ולסיפורו האישי והשונה, המתאימה אישית לצרכיו, לאופיו ולמטרותיו, תוך ראייה מרחבית על הסוגיות המשפטיות השונות ועל הלקוח.

Independence People

להיות בני אדם לפני שאנחנו עורכי דין ולבחור בפתרונות פשוטים וממוקדים ומקצועיים- הפשטות והענווה של קוד פעולה מול הלקוח.

Independence People

אני עוה״ד בנימין מלכא, בעלים של בנימין מלכא חברת עורכי דין. בנוסף, בין היתר, משמש כסגן יו״ר ועדת צבא ארצית…

Independence People

כעצמאית יש לי שליטה יחסית על היקף התיקים ועל עומס העבודה – ואני מנתבת את הדברים כך שאוכל לתת את המקסימום בעבודה, מבלי שזה יבוא על חשבון המשפחה והילדים.

Independence People

במהלך כל השנים טיפל גיל וממשיך לטפל באלפי תיקים בתחום הנזיקין, לרבות תביעות של נפגעים קשים בתאונות דרכים, תאונות אופנוע, תאונות עבודה, נפילות ברחוב ותאונות נוספות. גיל ייצג ומייצג נפגעים פרטיים בלבד, כולל בתביעות גדולות ומורכבות.

Independence People

טיפ קטן ואישי שלי לעורך דין שרוצה להקים משרד: להיות מקצוען עד הסוף, שזה אומר לעבור על כל התיק ולחפש את הטעויות של הצד השני. בנוסף חשוב מאוד לתת תמיד מענה אדיב ללקוח.

Independence People

ש להיערך בהתאם ולהכין תשתית להגדלת המשרד ונפח העבודה. לבקש הדרכה מרואה החשבון איך מוציאים אסמכתאות חשבונאיות ומתי, והכי חשוב להיעזר באיש מקצוע לצורך שיווק המשרד החדש